הצטרפו אלינו

הדברה - שימרו על הבית שלכם ממזיקים

חברת הדברה במרכז – להדברת מכרסמים

 מרכז הארץ הוא איזור חם ולח בעונת הקיץ ואקלים זה הוא בית גידול מעולה למזיקים מסוגים שונים. במרכז הארץ גרים אנשים גם בבתי דירות משותפים, גם בבתים צמודי קרקע או בוילות וגם באיזורים חקלאיים. ברוב המקומות הללו יש סכנה להופעת מכרסמים מסוגים שונים שמהווים מפגע בריאותי מסוכן מעבר לתחושה הלא נעימה שהם מעוררים כאשר הם מתגלים ומתרוצצים בבית או בגינה.

הנזק הגדול שמביאים איתם המכרסמים הוא העברת מחלות לבני האדם או גרימת נזקים לגידולים חקלאיים. לכן, יש לעשות הכל כדי להדביר אותם, וזאת יש לעשות אך ורק על ידי חברת הדברה במרכז בעלת רשיון מדביר ואישור לשימוש בחומרי הדברה נגד מכרסמים.

כיצד לעשות הדברת מכרסמים

על מנת להדביר מכרסמים יש כמה שיטות וחומרים שנעשה בהם שימוש על ידי חברות הדברה במרכז. לא מומלץ לנסות להיפטר ממכרסמים לבד מכיוון שהשיטות הביתיות יכולות במקסימום לתפוס עכבר או עכברוש באופן נקודתי, אבל לא למגר את התופעה מן היסוד.

הצורה הנפוצה ביותר להדביר מכרסמים היא שימוש בחומרי הדברה רעלניים מסוגים שונים שיש צורך ברישיון מיוחד לעשות בהם שימוש. התנהלות לא זהירה או שלא לפי נוהלי הבטיחות עלולים להיות מסוכנים לבני האדם הבאים במגע איתם ויכולים לגרום למוות.

שיטות שונות להדברת מכרסמים

חברת הדברה במרכז מנוסה ובעלת ניסיון תוכל להציע לכם דרכים שונות להדביר או להרחיק מכרסמים מביתכם. הדרכים הנפוצות ביותר הם:

הדברה כימית – הדברה זו מאד יעילה נגד מכרסמים, אבל היא כרוכה בשימוש עם חומרי הדברה רעילים שמאד מסוכנים לבני האדם ולחיות המחמד שבבית.

הדברה בעזרת מלכודות – הדברה זו עושה שימוש במלכודות מכאניות שונות על מנת ללכוד את המכרסמים והיא יעילה למקומות שבהם מספרם קטן או זניח.

הדברה ירוקה – כיום ישנם חומרי הדברה אורגניים גם נגד מכרסמים ויתרונם הוא שהם אינם מזיקים לאדם או לסביבה כלל. מומלץ להתייעץ עם נציג חברת הדברה במרכז כדי ללמוד עוד על סוג הדברה זה.

הדברה אלקטרונית – זהו סוג הדברה שמרחיק את המכרסמים מן הבית עקב שימוש בעזרים אלקטרוניים המשדרים בתדר מאד גבוה שאינו נקלט באוזן אנושית, אבל שמאד מטריד את המכרסמים וגורם להרחקתם מהמקום.

הדברה ביולוגית – בשטחים פתוחים או חקלאיים הנגועים במכרסמים נעשה שימוש גם בשיטה זו שבה מוכנסים בעלי חיים הניזונים מהמכרסמים ועל ידי כך מדבירים אותם.

הסכנות הכרוכות בהדברת מכרסמים

חשוב לזכור, כי הדברת מכרסמים בחומרי הדברה כימיים היא מסוכנת לאדם ונעשה שימוש בחומר במכונה סטריכנין (רעל עכברים) והוא מאד מסוכן לבני אדם ולבעלי חיים אחרים. חומר זה גורם לעיוות השרירים שגורם למוות בחנק או מתשישות. חומר נוסף שנעשה בו שימוש הוא רעל נוגד קרישה שגם הוא מאד מסוכן לבני האדם ולחיות המחמד שבבית.

חברת  הדברה במרכז בעלת רישיון ונסיון בהדברת מכרסמים תוכל לסייע לכם להיפטר ממפגע מסוכן זה ואין להשאיר זאת לחובבים.

 

חדשות אחרונות