הצטרפו אלינו

זה לא כל כך נעים לראות אייפון סגור

האייפון, המכשיר המבוקש ביותר בענף הטלפונים החכמים, זקוק לא פעם לעזרה בכדי לפעול בשלמות ולספק לבעליו את מגוון האפשרויות המופלאות אשר טמונות בו.

 

בשנת 1997 זמן קצר לאחר השקתו של המכשיר הסלולארי המבוקש ביותר בעולם, נפתחו גם ברחבי ישראל מעבדות תיקון לאייפון אשר הציעו מגוון שירותים ושדרוגים עבור המלך הבלתי מעורער. המעבדות אשר פעלו במקביל לחברות התקשורת הציעו כבר אז מחירים מוזלים עבור כלל שירותי התיקון בענף, כמו גם את האפשרות החיונית לבצע פריצה לאייפון אשר נרכש עד אז רק במדינות זרות. בדרך זו ניתן היה לפתוח את המכשיר לשימוש פעיל ושוטף באמצעות כלל הרשתות הסלולאריות בארץ.
את מכשירי האייפון אשר לא נמכרו באותה עת בכל מדינות העולם, ניתן היה לרכוש בארצות מסוימות, אלא שהם הגיעו כאשר הם נעולים בפני רשתות התקשורת האחרות, וכך, כפי שלא ניתן היה לנצלם למטרת תקשורת בסיסית כך גם לא ניתן היה לעשות שימוש בסל האפליקציות המדהים אשר חרוט על דגלו של המכשיר. הקונים אמנם רכשו את האייפון בהמוניהם אולם למעשה לא יכלו לעשות בו שימוש לאחר שנחתו עימו בארצות מושבם. הראשון אשר תועד כמי שהצליח לפתוח את הנייד החכם לשימוש, התגלה כנער גאון אשר גילו הכרונולוגי לא חצה את מחסום ה- 17 שנה, ואשר הצליח לבצע פריצה לאייפון לכל רשתות התקשורת ולשחררו לפעילות תקינה ושוטפת. בהמשך שודרגו הביצועים וכיום כוללת הפעולה גם פתיחה של המכשיר לכלל האפליקציות המבוקשות באמצעות התקנת התוכנות הנדרשות.
לקוחות בעלי sim זר אשר מבקשים לבצע פריצה לאייפון במעבדות המקצועיות, נהנים ממכשיר משודרג אשר בו מותקנת תוכנת sidia , תוכנה אשר מאפשרת להם שימוש פעיל במגוון אפשרויות האפליקציה השונות, הכוללות עיצובים גרפיים מבוקשים ושידרוגים נחוצים רבים אשר פותחים בפניהם עולם גדול וקסום. הטכנאים המיומנים במעבדות השונות מתקינים במכשיר גם את אפליקציית העיצוב winterboard אשר כוללת ערכות נושא נוחות להפליא ומגוון שדרוגים ושיפורים.
מלבד פעולה מבוקשת זו ניתן לבצע כיום בכלל המעבדות בישראל גם תיקון אייפון אשר נרטב, דבר אשר נתגלה כבעיה אקוטית אצל רבים מבעלי המכשיר הרגיש, תיקון אייפון אשר נפל או נחבל, החלפת מסך, תיקון רכיבים על לוח האם, תיקון רכיבי ה- WIFI, החלפת מצלמה ועוד. המחירים אשר ייגבו מהצרכן עבור תיקון אייפון במעבדות הפרטיות יהיו נמוכים יותר באופן משמעותי מהמחיר המבוקש במעבדות חברות התקשורת הגדולות. עם זאת יש להקפיד ולבחון כל המלצה על מעבדה פרטית לגופה, ולהיעזר בחוות דעת ובהמלצות של חברים ובני משפחה, אשר נהנו בעבר משירות מקצועי והוגן.

 

**

חדשות אחרונות