הצטרפו אלינו

הצעד הראשון שלי לבית חכם – המשרת הביתי שלי

אם אתם כמו רבים אחרים, נפעמים מקצב השינויים הטכנולוגיים וממשקים שהטכנולוגיה מזמנת לחיינו, בוודאי עברה בראשכם המחשבה כיצד אני מקל על חיי היום יום שלי, כיצד אני רותם את הטכנולוגיה ומאפשר לעצמי חיים טובים יותר.

הבית החכם זה הנושא החם ביותר של השנים האחרונות, וככזה כמות הפתרונות והממשקים אשר מתיימרים להחליף ממשקים בחיינו גדלה באופן מתמיד – עוד ועוד פתרונות איכותיים עולים על המדפים ומשווקים לנו חיים טובים יותר.

את מגוון הפתרונות ניתן לחלק לשתי קטגוריות עיקריות:

  1. פתרונות אשר דורשים שינוי תשתיתי ונדרשת הכנה ברמת התשתית.
  2. פתרונות אשר מתמודדים עם מצב קיים – כלומר פתרונות אשר מעניקים מענה מיידי לאלו מבינינו אשר לא בונים את ביתם / משפצים את ביתם ומעוניינים בפתרון במצב הקיים.

ברצוני לעסוק במוצר מהקטגוריה השנייה. במוצר אחד אשר יכול לשפר את חייכם  באופן משמעותי וללא כל הכנות נדרשות, פשוט לקנות ולהשתמש. מדובר במוצר שצובר יותר ויותר פופולאריות ביותר משקי בית בישראל ובעולם. פיתרון הפלא זוכה לכינויי חיבה רבים בין משתמשיו והפך להיות רב מכר בלתי מעורער בתחומו, לכמעט שם גנרי בתחום.

למי שעדיין לא הבין המוצר הינו רומבה – השואב הרובוטי – מדובר בדור חמישי למשפחת רובוטים ענפה ומפוארת שהובילה ויצרה שוק ושינתה את הדרך בה אנו מתייחסים למטלה היום יומית של ניקיון רצפת ביתנו.

הרומבה הינה צעד ראשון פשוט למדי שיכולה לעשות כל משפחה החפצה להצעיד את ביתה אל המאה ה- 21.

מדובר במכשיר רובוט דמוי דיסקה אשר צפוי לחולל קסמים על רצפת ביתכם וליתר באופן מוחלט את השימוש במטאטא.

הסלוגן השיווקי שלו "תן לרומבה לעשות העבודה – ולך לנהל את הזמן הפנוי שנוצר".

אז מדוע מוצר שמלווה אותנו כבר קרוב לעשור ראוי רק כעת להיכלל בהיכל התהילה של הגאדג'טים המשמעותיים ביותר לבית חכם?

למעשה מדובר בדור חמישי ומשובח למשפחת  הרובוטים החכמים, וכצפוי הפעם הוא חכם  יותר, עוצמתי יותר, בעל סוללה איכותית יותר ובעיקר כולל ממשקים ואפליקציה מדליקה לשליטה מרחוק ולניהול המטלה המשמימה.

למעשה הרובוט מתממשק בתצורתו הנוכחית עם הטלפון החכם שלכם ובכך מרחיב את יכולותיו ותכונותיו בצורה משמעותית. הרובוט החכם יודע לעדכן אתכם במצב הטעינה של המכשיר, בסטטוס הניקיון במועד תחילת עבודתו, באחוזי כיסוי ניקיון שטח הבית והכל אפשרי מכל מקום בעולם ומקצות האצבעות שלכם.

אז אם שמעתם על בית חכם ועל האינטנט של הדברים ועדיין לא גיבשתם דעה או התנסיתם במוצר שמספק את העבודה, הרשו לי להמליץ לכם על גאדג'ט עוזרת בית שלבטח תשלהב את דעתכם ותצעיד אתכם אל העולם הדיגיטלי שצפוי לנגוס בעקביות במטלות המשמימות, ולהשאיר אותנו עסוקים בניהול צבא הרובוטים שיעבוד בשבילנו ובעוד כמה משימות משמימות פחות.

 

 

חדשות אחרונות