הצטרפו אלינו

מדוע דווקא פרגולה מאלומיניום

יותר ויותר אנשים מעדיפים להתקין בבתיהם לאחרונה פרגולה מאלומיניום מאשר פרגולה מעץ. הפרגולה הפכה לאחד מהפריטים היותר אהובים בבית כאשר ניתן להתקין במקומות שונים ברחבי הבית כמו למשל בגינה או בחצר אם מדובר בבית פרטי אך ניתן להתקין פרגולה גם בדירות בבתים משותפים כמו למשל דירות גג או דירות עם מרפסת רחבת ידיים. הפרגולות נכנסו לחיינו אי שם בשנות התשעים, אך באותה תקופה בניית פרגולה הייתה מצריכה אישורים רבים בעוד שהפרגולה המועדפת על רוב הצרכנים הייתי פרגולה מעץ, היות ופרגולה מאלומיניום עדיין אל הייתה מוצר זמין בשוק בארץ.

עם השנים התפתח מאוד השוק של הפרגולות בארץ וביחד עם הפחתת האישורים והזמן הנצרך לאישורי הקמת הפרגולה, תודות להקלה בחוקי העזר העירוניים אשר מנעו את הקמתן של פרגולות, נכנסו לשוק גם מוצרים שונים של פרגולות כמו פרגולה מאלומיניום, פרגולה חשמלית, פרגולה תלויה ועוד אשר שדרגו באופן משמעותי את השוק של הפרגולות והתאמה את בתי הצרכנים של הפרגולות.

יתרונות של פרגולה מאלומיניום

נתחיל עם העובדה שפרגולה אלומיניום נראית טוב יותר ומוסיפה רובד עיצובי נוסף לבית, לפרגולה מאלומיניום מראה נקי יותר, מראה יוקרתי יותר אשר אותו הוא מעניק הלאה גם לעיצוב הבית. פרגולה עץ מעניקה מראה כפרי יותר אך הפרגולה מאלומיניום מתאימה יותר לבתים בעלי עיצוב מודרני אשר לא רוצים שהפרגולה עץ תשבור את הקו העיצובי של הבית.

יתרון משמעותי נוסף של הפרגולה מאלומיניום על פני פרגולה מעץ הוא העובדה שה תחזוקה שלה פחות מצריכה מאמץ מהצרכן. אלומיניום הוא חומר חזק יותר מעץ והעובדה שהוא נמצא בחוץ בגשם או בשמש כלל לא מפריעה לו, כן נצטרך לעשות לו טיפול תקופתי על מנת לשמור על הגוון והברק שלו אך בניגוד לעץ שחייב טיפול כל תקופה מאוד ספציפית האלומיניום חומר גמיש יותר אשר לא נפגע בקלות מאיתני הטבע אשר מהם סובל העץ. כפועל יוצא מכך, אורך חייה של הפרגולה מאלומיניום הוא ארוך יותר מאורך חייה של פרגולה מעץ, שוב, תודות לעובדה שאלומיניום חזק יותר בתור חומר גלם.

חדשות אחרונות