הצטרפו אלינו

מקלחונים לאמבטיה - הדרך לשדרג את החוויה בחדר האמבטיה

מקלחת היא אחד הדברים לו אנו מחכים במהלך כל היום. יש כאלה שאוהבים לפתוח את היום עם מקלחת קרירה וכך להתעורר ולהרגיש רעננים לקראת יום עמוס ואינטנסיבי לעומת זאת, יש כאלה שמחכים כל היום למקלחת החמה של לפני השינה. סוג המקלחון בחדר האמבטיה, בהחלט קובע את הדרך שבה נוכל להנות מזרימת המים ומהשהייה בתוכו. השוק מציע קשת רחבה של מקלחונים לאמבטיה החל ממקלחונים פשוטים המתאימים לדוגמא לדירה אותה אתם משכירים ולא מעוניינים להשקיע אלפי או עשרות אלפי שקלים ועד למקלחונים יוקרתיים ומעוצבים בסגנונות שונים ומגוונים. את המקלחון אותו אתם בוחרים חשוב להתאים לחלל האמבטיה ולהתייחס למרכיבים הבאים:

גודלו של חדר האמבטיה

מן הסתם אם ברשותכם חדר אמבטיה גדול ומרווח, אנו ממליצים לכם לנצלו היטב ולהתאים לעצמכם מקלחון לאמבטיה בהתאמה אישית מעל הגדלים הסטנדרטיים. מקלחון שכזה אמנם יעלה לכם לא מעט כסף שכן הוא רחב ידיים ויאפשר לכם גם אבזור מושלם של המקלחון עצמו, אך עדיין ישדרג לכם את החוויה בצורה יוצאת דופן. לעומת זאת, אם המרחב באמבטיה לא מאפשר לכם לבחור מקלחון גדול במיוחד, תוכלו בעזרת תכנון אופטימלי ונכון לבחור מקלחון שמצד אחד יספק לכם את צרכיכם ומצד שני לא יהיה קטן מדי.

סוג המקלחון

כאמור השוק מציע קשת רחבה של מקלחונים בין אם בצורה שלהם ובין אם בחומרי הגלם. בחרו מקלחון שיתאים באופן מושלם לנישה שכבר קיימת, כך תוכלו לחסוך מקום. לעומת זאת אם אין ברשותכם נישה, או שני קירות קיימים שיכולים להתאים למקלחון חזיתי, תוכלו לעצב לעצמכם מקלחון שיעמוד בחלל האמבטיה באופן עצמאי או לחלופין מקלחון עגול יפהפה. הקפידה שהזכוכית בה אתם בוחרים מחוסנת היטב ושאתם בוחרים בחברה מקצועית ואמינה לרכישה והתקנת המקלחון.

זכרו, הדרך שבה תבחרו לעצב את חדר האמבטיה שלכם, תשפיע רבות על התחושה שלכם בתחילת או בסוף יום. לכן, אל תקלו בכך ראש, חשבו על כל הפרטים החל מגודל החלל, סוג המקלחון וכמובן נסו להתאים את כל אותם צרכים שלכם לתקציב העומד ברשותכם.

חדשות אחרונות