הצטרפו אלינו

רעיונות לבית חכם - מראת מסך

טלוויזיה LCD מובנה למראה חדר האמבטיה האולטימטיבי אינו שלם בלי טלוויזיה LCD חבויה  איפשהו.  אולי שווה לבדוק את האפשרות להינות ממראת אמבטיה שהיא גם מסך טלוויזיה?  שדרוג נחמד לאווירת הבית החכם שלנו, לא?

 

הרעיון למראה – טלוויזיה נולד כאשר היוצר שלה היה מול מסכי הבורסה והיה חייב לצאת להפסקת שירותים דחופה. תוך שהוא רוחץ את ידיו, הוא חשב כמה נוח יהיה אם הוא יכול להשגיח על מעשיו תוך כדי שהוא מסתכל במראה.

מדובר בהמצאה אינטילגנטית ביותר המאפשרת שליטה חכמה במראה – טלויזיה שלרשותינו. לדוגמה: אם נצא להפסקה בחדר האמבטיה בעודנו משאירים את הטלויזיה דלוקה אזי המראה תציג את המשתקף ממסך הטלויזיה, בעוד, אם תהיה הטלוויזיה סגורה אזי המראה תחזור להיות מראה ותציג את פנינו היפים. מראת הטלוויזיה בנוייה בהתאם לתנאים בחדר האמבטיה. המכשיר מציג עמידות גבוהה ללחות לרטיבות ולחום אשר נוצרים חדשות לבקרים בחדר האמבטיה.

כמובן שהמיקום של המכשיר החכם בבית אינו מחייב. אפשר להציבו בכל חדר בבית ולהינות מבית מעוצב מחד וממעגל טלוויזיות מקיף מנגד. אפשר להציב את המראה בחדר השינה או מעל האח ובכך לצפות בטלוויזיה בחדרים האהובים עלינו. המיקום השימושי ביותר למראה הוא בסופו של יום במטבח. אפשר להציב את המראה ליד השיש ולהנות מצפייה בטלוויזיה בעודנו עסוקים במלאכת הבישול. מנסיוננו הרב במטבח, אין דבר יותר כיף מלבשל ולראות כוכב נולד, אך חשוב מאוד לשמור על בית חכם ובטוח, ולכן לשמור על משנה זהירות כאשר מבשלים וצופים בטלוויזיה. אומנם אנו רגילים לאכול מול המסך, אולם יקח עוד זמן רב עד שנתרגל גם לבשל מולו.

חשוב לציין כי המראות מגיעות בגדלים שונים כמובן, ויותר מכך, קיימים סוגים שונים של מראות. קיימות המראות הרגילות, אפשר להתקין גם מראות קריסטל (למטבח לדוגמה). הדבר החשוב הוא שהטלוויזיה תוכל להפוך את עורה באופן מושלם ולחזור להיות מראה יפה לבית. לאילו מאיתנו אשר חובבים מערכות בית חכם, מראת מסך תהווה אביזר נאה כתוספת לבית.

חדשות אחרונות