הצטרפו אלינו

חדר האמבטיה האולטימטיבי בבית חכם

חדר האמבטיה האולטימטיבי בבית חכם עם טלוויזיות אטומות למים ועם צגים הנראים כמראות, אין כבר שום תירוץ להתעלם מחדר האמבטיה בעת תכנון הבית החכם האולטימטיבי. אנו רוצים להראות לך כיצד ליצור את חדר האמבטיה המושלם לבית חכם.

 

ישנן אפשרויות רבות אשר יכולות לרגש את מי שהופך את ביתו לחכם יותר. טלוויזיות פלאזמה ענקיות ומפוארות, רמקולים בלתי נראים ועוד. כל אחד מן המוצרים המשוכללים הללו יכולים להעניק לבעל הבית החכם את אשליית הפאר והקידמה. אולם המפתח הוא לבחו את הפריטים אשר יתאימו לסגנון החיים שלך וישתלבו בצורה נכונה וטבעית בשגרת היום של המשפחה שמתגוררת במבנה. זכרו, כל עוד מוצרי האלקטרוניקה משמשים לשיפור הנוחות ולא פוגעים בה, יש לנו את המתכון המושלם ליצירת בית חכם ושימושי.

האמבטיה המושלמת יכולה לכלול היום מוצרים רבים אשר יתרמו לבסוף לחוויית שימוש מושלמת עבורך. תאורה נכונה בחדר האמבטיה, ארונות אמבט מעוצבים, מוסיקה מרגיעה, מסך טלויזיה ווידאו יכולים לשרת אתכם כבר היום במידה ותרצו באמצע המקלחת. אך אלו אינם כל המוצרים.. כאשר אנו יושבים בתוך הג'קוזי העגול שלנו אנו יכולים להנות ממוסיקה המתנגנת מתוך מערכת בלתי נראית, מטלוויזיה עם מסך שטוח, ממקלחות אלקטרוניות נשלטות, אמבטיות מערבולת ותאורה נכונה ומרגיעה בהתאם למצב הרוח שלנו. אפשר לצפות בחדשות בזמן שאנו מאזינים למוזיקה ומצחצחים שיניים.

לאלו מאיתנו אשר דואגים למכשירים החשמליים או לבטחונם האישי, ניתן כבר למצוא היום כמעט את כל המכשירים בגרסתם חסינת המים, ובכך להתקין מערכת מושלמת ובטוחה – לנו ולה. למרות החשש הגדול מהצבת מכשירי חשמל במקלחת, יש לזכור כי אין סיבה לחשוש ממגע המים על גבי מכשירי החשמל. אמנם תמיד נעדיף שתישפך לנו כוס של מיץ על אחת הספות בבית (ובמקרה הגרוע נזמין חברת ניקוי ספות מקצועית) מאשר על אחד ממוצרי החשמל, אך אין זה כך כאשר מדובר בציוד חכם במקלחת. הציוד הינו עמיד וחסין למים כמובן

לשיר במקלחת
רוב האנשים שרים במקלחת. אין זה פלא כי הרמקולים הפכו לכל כך פופאלריים בחדרי האמבטיה החכמים. המקום הטוב ביותר לשים את הרמקולים בחדר האמבטיה שלך הוא בתקרה או על גבי הקיר. רוב היצרנים עושים מודלים אשר יכולים לעמוד בלחות של חדר האמבטיה המהביל, וחלקם אפילו מציעים כאלו אשר יכולים להיות מותקנים בתוך אריחי האמבטיה. נגן,CD טיונר' רדיו וציוד אודיו אחר צריך להישאר בחדר המשפחה אליו הם שייכים. מערכת הפצת המוסיקה יכולה לקבל את המנגינות ישירות אל הרמקולים בחדר האמבטיה. אם אתה רוצה להיות מסוגל לשלוט על המוסיקה מחדר האמבטיה, יש להיות בטוח כי לוח הכפתורים יהיה בחדר האמבטיה. נמליץ להתקין את לוח הכפתורים בכניסה לחדר האמבטיה, באופן זה אפשר להדליק את המוסיקה מיד עם כניסתנו לחדר האמבטיה החכם. הרבה מאוד ממכוני הספא הגדולים משתמשים כיום גם הם במערכות חכמות אלו לשליטה מלאה בחדרי הספא שלהם, באווירה ובמוסיקה המתנגנת. כמובן שניתן להתקין גם תריסים חשמליים שיכולים לכוונן את כמות האור שנכנסת לאמבטיה.

בוקר חכם במקלחת

כאשר חדר האמבטיה שלנו הופך למפנק כל כך, יש אנשים שלא ירצו לצאת מהמקלחת בערבים. אולם עבור מרבית האנשים, התארגנות הבוקר נראית שונה לחלוטין מהמקלחת המפנקת של הערב. בבוקר מרבית האנשים ממהרים לעבודה ובד"כ אינם מוצאים זמן לשתות כוס קפה ולאכול עוגה. אם החפזון הוא גם מנת חלקך בבוקר אולי כדי לשקול להתקין טלוויזיה ליד הראי, תאורה טובה בבוקר וטלפון. שדרוגים כאלו עשויים להיות מועילים לשגרת הבוקר. טלוויזיה שטוחה היא בחירה חכמה. אפשר לבקש ממתקין המערכת להתקין את הטלוויזיה במקום הנוח ביותר עבורנו – במקרה הזה בד"כ ליד הראי הוא אפילו בתוכו. עבור רבים מאיתנו, צפייה בחדשות הבוקר או בתחזית היומית תוך כדי מלאכת הגילוח או צחצוח השיניים תהיה קפיצת מדרגה גבוהה בחסכון הזמן היקר בבוקר. סביר להניח כי נרצה להתקין את הטלוויזיה ליד המראה או אפילו בתוך המראה. במקרה כזה המראה חייבת להיות מראה דו כיוונית. כאשר מדליקים את הטלוויזיה התמונה נראית מבעד לזכוכית וכאשר מכבים אותה התמונה הופכת בחזרה למראה. הקפידו רק להציב רמקולים בתקרה מעל המראה כך שנוכל לשמוע בבירור את הטלוויזיה ולאפשר לשאר דיירי הבית להמשיך את שנתם המתוקה.

חדשות אחרונות