הצטרפו אלינו

סיקור Western Digital WD TV HD

נתחיל בספויילר: אל תרוצו לקנות...

כעת אחרי שהורדתי מעל ליבי את המשפט הקודם אפשר להתחיל לסקר את המוצר.

נתחיל מלתאר את מה שאתם רוצים מהסטרימר שלכם: לצפות בסדרות, לצפות בסרטים, לשמוע מוסיקה, אולי לשמוע ולצפות בתכנים מהאינטרנט... מה תקבלו: צפיה בסדרות, צפיה בסרטים, שמיעת מוסיקה, אולי לשמוע ולצפות בתכנים מהאינטרנט... אז בוודאי אתם שואלים את עצמכם, למה הוא הוא לא רוצה שנקנה? הרי המכשיר הזה עושה את כל מה שאנחנו חולמים עליו!!! (אולי מלבד קפה).

 

לצערי WD לא כל כך אוהבים את אלה שכותבים וקוראים מימין לשמאל ועל כן רבים מאיתנו שהתכנים שהם צופים בהם מלווים בכתוביות כקובץ נפרד, יאלצו לתרגל את האנגלית שלהם שוב, כי להוסיף כתוביות לסרט או סידרה, זו משימה קשה ביותר. סתם שתדעו, אפשר לצפות בסרט או סדרה עם כתוביות בשפות אחרות, אך בעברית אי אפשר.

המכשיר לא מגיע עם כרטיס WiFi, זאת אומרת שכשתוציאו אותו מהקופסה, כנראה שלא תוכלו לעשות איתו Streaming, קצת מוזר בהתחשב שהמכשיר נחשב בקטגוריית ה-Streamers . ולכן כדי לצפות בתכנים שנמצאים במחשב אחר עליכם לרכוש מתאם רשת - USB או לחבר את המכשיר לרשת קווית. 

WDTVHDStreamer

 

כן אני יכול להגיד שיש למכשיר מספר יציאות כמו שני USB לחיבור של כוננים חיצוניים (יש הרבה סטרימרים שאין להם יצאות כאלה). כמו כן יש למכשיר יציאת HDMI.
עוד לזכותו של המכשיר אני אגיד שמציאת מחשבים שמשתפים תכנים ברשת ניתן למצוא בקלות.
לסיכום: אין למה לקום מהספה.
מחיר: סתם יקר.
ציון: 2 בסולם בית חכם 2 בסולם בית חכם
המוצר נרכש ונבדק על ידי צוות האתר.

חדשות אחרונות