הצטרפו אלינו

השילוב של משרד ביתי מתקדם בבית חכם

האם מישהו פה דיבר על מותרות? הנושא של בית חכם, המאופיין בעיקרו בשליטה ממוחשבת בכל רחבי הבית, תוך שילוב המשרד הביתי, בצירוף המילה מותרות שנוי מעט במחלוקת. אחד הנושאים הנמצאים כיום על הפרק, הוא היכולת והעצמת אפשרויות התפוקה במשרד הביתי. האם השקט הוא האלמנט המרכזי, האם זה העיצוב , הנגישות או כולם יחד...?

 

הסטייל החדש של העיצוב, אותו מוביל הבית החכם, נכנס גם אל המשרד הביתי ואל המשרדים היוקרתיים בכלל ומייצר אתגר עיצובי חדש לעיצוב הפנים הקיים, המשרד החם עדיין נמצא בחיתוליו בקרב אוכלוסיות רבות, בייחוד כאן בישראל, אבל כמות הבתים והדירות  המקיימים בתוכם את הטכניקה החכמה, הולכים והופכים לשכיחים יותר ויותר.

 

תוכנות מתקדמות המיועדות למשרד הביתי

לפני שנתחיל לדבר על העיצוב, נפנה לצד הטכני יותר. בזמן תכנון המשרד אחד הדברים הראשונים והחשובים שאנחנו פונים אליהם הם רכישת תוכנות מתקדמות לניהול בתי עסק אשר ייעודיות למשרד. בניהן ניתן למצוא מגוון תוכנות לניהול משימות וכן תוכנות לניהול פרויקטים מורכבים ברמות שונות.

 

וילונות חשמליים בעיצוב מודרני למשרד הביתי

פיתוח אפקטיבי במיוחד פרי הבית החכם, הוא הוילון החשמלי, המעניק לנו פתרון נוח במיוחד, המאפשר לשלוט על כמות התאורה הטבעית הנכנסת דרך החלון אל המשרד הביתי. היכולת ליצור הצללה נאותה בלחיצת כפתור מבלי להפסיק את העבודה, מאפשרת לבעל המשרד הביתי לייעל את העבודה, וליצור המשכיות ונוחות ברמה גבוהה במיוחד.

יחד עם זאת, חשוב מאוד שלא לשקוע בתוך הנוחות של החכמה הזאת ולקום מידי פעם מהכסא לפחות פעם בשעה להזרמת הדם לאיברים השונים בגוף, אך את הסנוור הפתאומי ניתן למנוע לחלוטין תוך הנמכת אוטומטית של התריסים תוך כיוון השלט לרמות פתיחה בשעות היום השונות באמצעות טיימר שמאפשר לנו להמשיך ליהנות מסביבת עבודה נעימה

 

אור.... היפתח – טכנולוגיית התאורה בבית החכם

גם את אפשרויות התאורה ניתן לכוון על פי שעות היום, פעולה רווחת ושכיחה במיוחד בבתי עסק גדולים המכוונים את התאורה, לשעות הערב. הדלקה פתאומית של התאורה היא חסרון משמעותי לבריאות העיניים. על כן, בעת עבודה רציפה על המחשב חשוב להיעזר בתאורה צידית נוספת, וליצור מצב, של הדלקת תאורה מרכזית הדרגתית שתעזור לעיניים להתרגל בהדרגה לתאורה ולמנוע רגישות וסנוור פתאומי, הפוגע בעיניים בטווח הרחוק.

 

מערכות שקטות בבית ובמשרד הביתי – מהמזגן ועד המקרר

אחד האלמנטים החשובים ביותר במשרד הביתי, הוא השקט ומניעת רעשי הרקע אחד השכלולים שנכנסו לחיינו כתוצאה מהתפתחות מערכות השליטה בבית החכם הם מוצרי חשמל ומוצרים דיגיטאליים שקטים, כמו: מזגנים, מקררים, גופי תאורה מסוגים שונים אשר נוטים להשמיע רעשים או תאורה, המשמיעה רעש כאשר היא עומדת להתרוקן מהמטען החשמלי שלה. אחת הטכניקות המרעננות ביותר בתחום התאורה, מאופיינת בצורת ההתרעה הייחודית שלה, לצורך החלפת הנורה, ניתן לתכנת את גוף התאורה, כך שיתריע בצורה של הבהוב נורית קטנה, לפני שריפת הנורה וליצור התרעה מספקת להחלפת הנורה, כך תוכל להימנע ממצבים של הבהובים טורדניים והחשכה פתאומית במשרד

 

שלט אוניברסלי בבית החכם – כל הנוחות בכף ידך... אפשרויות שליטה באמצעות הסמרטפון!

כך לעולם לא תאבדו את השלט של המזגן... עוד פיתוח שנמצא איתנו מזה זמן רב הוא השלט הרב תכליתי, לשליטה ממוחשבת בכל המערכות החשמליות והממוחשבות בבית, מהטלוויזיה, דרך המזגן, מערכת התריסים החשמליים ואפילו האזעקה. כעת תוכלו לעשות זאת ישירות דרך האייפון שלכם, מבלי לחפש את השלט. ניתן לתכנת את כל הסמרטפונים בבית, לתפקוד כשלטים רב תכליתיים, או לחילופין, בעלי שליטה מוגבלת למניעת משחקים עם המזגנים והתאורה בכל רחבי הבית.- במיוחד כשאתם עובדים.

 

משרד חכם – בדיוק מה שהייתם צריכים!

חדשות אחרונות