הצטרפו אלינו

מדריך מדיה סנטר חלק 2

זהו החלק השני בסדרת כתבות על הרכבת מערכת מדיה סנטר בסלון ביתכם. בחלק הראשון דיברנו על שלב הקניה וכל הפרטים הטכניים שדרושים לנו במערכת. היום כבר נדבר על החלק הכייפי של ההרכבה וההגדרות של המדיה סנטר. אני לא הולך להסביר איך להתקין windows 7, ברמה העקרונית זהו תהליך מאוד פשוט, מכניסים את דיסק ההתקנה ומתקדמים עם ההסברים בלי פחד או לחילופין מתחילים להיות נחמדים בצורא לא אופיינית אל האחיין, שממימלא מבלה את רוב חייו מול המחשב, כדי שיתקין לכם.  

 

אז בואו נתחיל... ראשית נכיר את כניסה למדיה סנטר שנמצא בתפריט ההתחלה דרכו נכנס לתוכנה. בפעם הראשונה שהמדיה סנטר עולה ישנה אפשרות לקבוע הגדרות ראשוניות.

לאחר המסך הראשי יש לבחור באפשרות Custom, כדי שנוכל להגדיר את המדיה סנטר לפי ההגדרות המתאימות לנו.

מדיה סנטר


שנישאל האם אנחנו רוצים להתחבר מדי פעם לאינטרנט כדי להוריד עטיפות למוסיקה וסרטים, כל אחד מוזמן לבחור כראות עיניו, אנחנו נבחר בלא.

Untitled4


בשלב הבא נבחר באפשרות Live TV Setup

הגדרות למדיה סנטר

ונשים לב שבהגדרת האזור מופיע ישראל, ואז ממשיכים לשלב הבא.


במסך הבא יש לנו הבדל בין לקוחות יס לבין הוט. למיקרוסופט ויס יש הסכם ולכן בשדה המיקוד אתם יכולים לרשום את המיקוד שלכם. לקוחות הוט ירשמו בשדה זה 00000 וזה יאפשר להם לקבל את מדריך השידורים הכמעט מלא.

הגדרות יס והוטבמסכים הבאים אין לכם ברירה אלא להסכים לתנאים ולהמתין עד להתקנות רכיבים והורדת שונות של מיקרוסופט מדיה סנטר.


במסך הבא יש לבחור בכבלים (גם לקוחות יס!)

כבלים במדיה סנטר


כעת עליכם לבחור שאכן יש לכם ממיר.

בחירת ממיר למדיה סנטר


במסך הבא תנו למדיה סנטר לזהות את הממיר שלכם והמשיכו לעקוב אחר ההודעות.


כעת נגדיר כיצד אנו משתמשים בשלט שלנו. בחרו בשלוש ספרות ובמסך הבא בחרו שאינכם לוחצים על אנטר כדי לעבור ערוץ.

שלושה כפתורים בשלט


כעת נסו קצת לעבור בין הערוצים. קחו בחשבון שהערוצים יעברו קצת יותר לאט ממה שאתם רגילים, אבל זה בהחלט רגיל.

החלפת ערוצים במדיה סנטר


המשיכו לעקוב אחר ההודעות עד לסיום.לא היה כל כך קשה, נכון? במידה וישנם שינויים במסכים שאתם רואים ואתם מרגישים אבודים אז בכיך פנו אלינו בכל שאלה בפורום ונשתדל לענות בהקדם האפשרי. 


 

חדשות אחרונות