הצטרפו אלינו

כיצד טכנולוגית בית חכם יכולה לעזור לאבטחת העסק?

בעידן הטכנולוגי של היום, נדמה שכל דבר הופך להיות חכם. המכשיר הסלולרי חכם, הבית חכם, ועכשיו – גם המשרד. אבל מה בעצם אומר המונח 'חכם' בהקשר הטכנולוגי? ובכן, מערכות חכמות נועדו על מנת להקל על הרוכשים אותן את הפעולות היומיומיות.

אין צורך לגשת ולהפעיל את המחשב, את התריסים החשמליים, את האור, או אפילו את מערכת האבטחה – המערכות החכמות הקיימות יוצרות ממשק פשוט ואינטואיטיבי המשלב את כל המכשירים הקיימים בחלל אל תוך מערכת אחת נוחה שתסייע לכם לתפעל את הכל בלחיצת כפתור פשוטה. בנוסף, המערכות החכמות מאפשרות לכם שליטה מרחוק על החלל שלכם, בין אם בית פרטי או בית עסק, ואף עוזרת לכם לזהות את הצרכים שלכם מראש. מערכות חכמות נועדו כדי לחסוך זמן, טרחה ובלאגן, בצורה אופטימלית.

 

 

צרו לכם עסק דיגיטלי

אמנם טכנולוגית בית חכם נוחה מאד בשימוש הביתי, אך נוחה כפליים כאשר אתם מיישמים אותה בבית העסק והופכים את הבית החכם למשרד החכם. באמצעות המערכת תוכלו לשלוט על כל המערכות אצלכם במשרד, ולייעל את תפקודו היומיומי של בית העסק. התקנת המערכת פשוטה וקלה ואתם אף יכולים לבחור על אילו מכשירים בעסק תרצו שהיא תשלוט. המערכת יכולה לפעול גם על המכשירים הפשוטים במשרד, כמו האורות, מיזוג האוויר והמחשבים, ואף תוכל לערב גם את מערכת האבטחה שלכם לשליטה קלה ומהירה בצרכי האבטחה. גם אם בית העסק שלכם אינו מתקדם טכנולוגית ואינו מערב רשת מחשבים מורכבת או מצלמות אבטחה, יכולת השליטה המרכזית על הפעולות הפשוטות ביותר הופכת את המערכת למשתלמת בזמן ויעילה.

 

 

 

רחוק מהעין – היום, כבר לא!

באמצעות המערכת החכמה תוכלו להרגיש שאתם נוכחים בבית העסק שלכם בכל זמן. הממשק הפשוט והאינטואיטיבי מזמין אתכם לצפות באמצעות מצלמות אבטחה לעסק שלכם כל זמן, לזהות כל פעילות המתרחשת בעסק ואפילו לכבות את האור גם אחרי שיצאתם. בעזרת המערכת לא תחפשו אחר השלט של המזגן, ולא תאלצו לקום ממקומכם כדי להדפיס מסמך במחשב אחר. המערכת משלבת את כל המכשור הקיים בתוך מכשיר אחד מודולרי, אותו ניתן להתאים בדיוק לצרכים הספציפיים שלכם ושל בית העסק שלכם.

 

 

 

מערכת חכמה – אידיליה בבית העסק

אתם מגיעים אל בית העסק בבוקר חורפי. מיזוג האוויר כבר דולק והחדר בדיוק בטמפרטורה אותה אתם אוהבים, המחשב שלכם כבר מציג בפניכם את הדואר האלקטרוני החדש שהתקבל, הווילון החשמלי הוסת והתריס פתוח כדי שאור השמש יציף את החדר ואפילו מכונת הקפה כבר פועלת בשקט ומכינה לכם את הקפה כמו שאתם אוהבים. יש מישהו שלא היה רוצה להגיע לעבודה כך מדי בוקר? מערכת חכמה לבית העסק שלכם יכולה לדאוג שתפתחו כל בוקר בצורה כזאת ושהיום שלכם ימשיך חלק, מהיר, יעיל ופורה. מה עוד אפשר לבקש?

 

חדשות אחרונות