הצטרפו אלינו

קצת מידע לקראת השקת הגלקסי אס 3

בטח רובכם שמעתם על מכשיר הדגל הבא של סמסונג שהוכרז בתחילת החודש בלונדון.s3
סמסונג יצרנית הפלאפונים הגדולה בעולם התחילה להפיץ שמועות על מכשיר חדש כמה חודשים לפני וככל שמועד ההשקה התקרב היא נודעו יותר ויותר פרטים על המכשיר.
הגלקסי אס 3 הוא מכשיר ההמשך לגלקסי אס 1 ו2 כאשר גם הם היו מכשירי הדגל של החברה. המכשיר מתאפיין בשלל שיכלולים וטכנולוגיות שעוד לא נראו בעולם הסלולר.

המכשיר יכיל את המפרט העשיר ביותר כיום בתחום הסלולר, הגלקסי אס 3 יגיע עם מעבד מרובע ליבה 1.4 ג'יגה הרץ, זהו מעבד חדש שבית סמסונג, לאחר מבחני השוואה רבים שעשו אפשר לראות שהוא עוקף את רוב המכשירים הקיימים כיום בשוק ובנוסף לזה המעבד חסכוני יותר מהמעבד הקודם שהיה באס 2.
המסך של המכשיר גדל מהגירסה הקודמת כאשר בגירסה הקודמת הוא היה 4.3 וקפץ בגירסה הזאת ל4.8, זהו גודל שלא כל בן אדם ירצה להכניס לכיס. עם זאת המסך מאוד איכותי מסוג AMOLED ובעל רזולוציה של 1280×720.

המכשיר מגיע עם זכרון ראם של 1GB, לצורך עבודה חלקה וממושכת של המכשיר תחת עומס.
עובי המכשיר יהיה 8 מ"מ בלבד, זהו נתון אשר דומה מאוד לדגם הקודם.
למכשיר שודרגה המצלמה ל8 מגה פיקסל אשר יודעת לצלם כמה תמונות בשנייה ולבחור את התמונה הטובה ביותר מבין כמה תמונות שצולמו.
מערכת ההפעלה של המכשיר תיהיה אנדרויד גירסה 4, המערכת תעבוד על ידי ארבעת המעבדים ולפי ביקורות של אנשים היא פשוט טובה ומהירה.
חוץ מזה, הסוללה טובה יותר ותחזיק יותר מעמד גם בגלל המעבד החדש.

יחד עם המפרט המעולה שסמסונג מביאה, באים מספר פיצרים שהופכים את המכשיר מעוד סתם מכשיר לסמארטפון מתקדם ומשוכלל ביותר.
כאשר תכתבו או תקראו הודעה ממישהו ותשימו את הפלאפון ליד האוזן, אוטומטית הוא יתקשר לאיש הקשר שהודעה פתוחה עליו, דבר זה יקל על המון אנשים.
לפעמים מעצבן לחבר את הפלאפון לחשמל לצורך הטענה, סמסונג לא נשארה אדישה הפעם ומאפשרת להטעין את המכשיר על ידי סטנד מיוחד שנמכר בנפרד אשר מטעין את המכשיר בצורה אלחוטית לגמרי.
כאשר תרצו לקרוא אימייל ארוך או מאמר באתר אינטרנט אשר דורש התסכלות ממושכת על מסך הפלאפון, המכשיר ידע שזה קורה ורק שתפנו מבט מהמכשיר הוא יכבה את אורות המסך, פיצר זה הוא מעולה וחוסך התעסקות מיותרת עם המכשיר.
אם צילמתם תמונה של החברים תוכלו לתייג אותם ולשתף אותם מיידית.

המכשיר צפוי לצאת ב29 במאי ביותר מ140 מדינות בעולם כאשר בישראל יבואנית סמסונג שלחה הזמנות לאנשים על מסיבת עיתונאים אשר תתקים ב29 במאי בשעה 9 בבוקר, האם המכשיר יושק בתאריך זה או שרק יוספקו פרטים על זמן השקתו והמחירים? את זה אף אחד עוד לא יודע.
המחיר שלו עדיין לא ידוע, את המחיר של הדגמים השונים נדע רק ב29 במאי כאשר הוא יתחיל להימכר בחו"ל ואולי בישראל.
המכשיר ימכר ב3 הרשתות הגדולות, אורנג', סלקום ופלאפון ויוצע עם חבילות ואולי גם ברשתות הסלולריות החדשות.
למכשיר אין המון מתחרים, אם אתם מתלבטים אם לקנות או לא, עדיף לחכות למועד יציאתו ולראות מה אנשים אומרים עליו. המתחרה שמתקרב לחומרה ולתכונות של מכשיר זה הוא HTC X ONE אשר יצא לפני זמן מה וכבש את הבלוגים ואתרי טכנולוגיה עד שהכריזו על הגלקסי אס 3.
יש למה לחכות!

חדשות אחרונות