הצטרפו אלינו

רביעי, 15 דצמבר 2010 09:45

אנדרויד של גוגלגוגל הכריזה שכעת טלפונים מבוססי אנדרואיד יכולו לזהות את קולו של בעל המכשיר וללמוד אותו. אז אם אתם בעלים גאים של מכשיר מבוסס אנדרואיד, דעו שהמכשיר שלכם עוקב אחריכם. מטרת המערכת היא לעזור בשיפור מערכת החיפוש הקולי. בגוגל מודעים לכך שאנשים אוהבים את הפרטיות שלהם ולכן ישנה אופציה גם לכבות את המעקב.
 

שבת, 11 דצבמר 2010 22:20

מקדונלדסרשת המסעדות מקדונלדס דיווחה על כך שהאקרים פרצו למסדי הנתונים של החברה וגנבו מידע על מספר גדול של לקוחות מקדונלדס. החברה הודיעה ללקוחותיה אודות הפרצה באמצעות הודעת מייל.

 

רביעי, 08 דצמבר 2010 18:56

סקייפחדשות טובות לבעלי נוקיה, חברת סקייפ הוציאה גרסה חדשה למכשירי N8, C7 ו- E5. לטענת החברה הגרסה החדשה יותר יציבה ואיכות השמע טובה יותר. כמו בכל התוכנות של סקייפ, גם כאן ניתן לדבר חינם עם כל החברים בסקייפ.
 

שלישי, 23 נובמבר 2010 14:08

אייפון 4אתמול בלילה שוחררה גרסת 4.2 למכשירי אפל השונים. בעלי אייפד יזכו לראות סוף סוף מקלדת בעברית וריבוי משימות על מכשירם האהוב. בעלי אייפון 3G, 3GS ו-4 גם כן יוכלו לעדכן את מכשירם. אפל ישרה קו וכעת כל המכשירים (כולל איפוד) יריצו את אותה גרסה של מערכת ההפעלה. אחת התוספות המעניינות היא אפשרות החיפוש בתוך דפדפן האינטרנט. כדי למצוא משהו בתוך דף אינטרנט, עליכם לחפש בתיבת החיפוש של גוגל ולגלול עד למטה כדי לצפות בתוצאות החיפוש בדף.
 

ראשון, 21 נובמבר 2010 12:04

Ipadאייפד 2, בקרוב? אנליסטים מעריכים כי באפריל הקרוב נראה על המדפים את הדור הבא של האייפד, וזאת בדיוק שנה לאחר צאת הדור הראשון של מכשיר הטאבלט מבית אפל. עד כה נמכרו בסביבות 7.5 מיליון מכשירי אייפד מהדור הראשון ומסתמן שעיקר השוני בין הדורות יהיה מצלמות מקדימה ומאחור, דבר שחסר בדור הראשון. המצלמות יאפשרו לבצע שיחות facetime כמו במכשירי האייפון דור 4.
 

עמוד 7 מ- 22

חדשות אחרונות