הצטרפו אלינו

רביעי, 02 פברואר2011 09:05

קריאת התיגר בעולם הדפדפנים על Internet Explorer של מיקרוסופט ממשיכה לתפוס תאוצה. לרובנו interent-explorer  מסמל את האינטרנט.  הלוגו הכל כך מוכר שהגיע עד לא מזמן  בכל התקנה של וינדאוס, מאבד גובה. לפי דוחות שהתפרסמו לאחרונה המנצחות הגדולות הן גוגל כרום chrome וספארי מבית אפל safari, שמחזיקות בנתח שוק של כמעט 11% ו- 7% בהתאמה. דפדפן פיירפוקס firefox מחזיק בקצת יותר מ-22% מהשוק, IE8 מחזיק בכ- 34%. דרך אגב, מיקרוסופט טרם אמרה את המילה האחרונה, הדפדפן הבא של ענקית התוכנה העונה לשם IE9 (כמה מקורי), כבר נמצא בשלבי בטה מאוחרים והוא בהחלט נראה לא רע.
 

רביעי, 26 ינואר2011 09:04

Googleחילופי משמרות בגוגל: מנכ"ל גוגל, אריק שמידט, הודח מתפקידו ובמקומו מונה לארי פייג', ממציא אלגוריתם החיפוש ואחד המייסדים. המתחרות בעולם קיבלו את ההודעה ברגשות מעורבים. שמידט היה מוכוון מאוד לצד העסקי והשיווקי, ואילו פייג' הוא ממציא בנשמתו ושמרני יותר. כרגע לא ידוע אילו שינויים יקרו בחטיבות השונות של גוגל, אבל כנראה שעוד יקרו דברים ותהליכים יתחילו ואחרים יסתיימו. מה שבטוח פייג' ירצה להחזיר את התהילה של מנוע החיפוש שלו, אחרי שפייסבוק ובינג החלו לכרסם בהצלחה הזאת. לא ידוע מה יקרה עם Google Apps, דפדפן הכרום ויוטיוב.
 

רביעי, 19 ינואר 2011 08:50

starbucksמי צריך יותר מזומנים? חברת סטארבאקס תחל היום ב"מהמפכה האלקטרונית", שתאפשר ללקוחותיה בלמעלה מ-6800 בתי קפה לשלם בעזרת נפנוף הטלפון הסלולארי שלהם. למי שיש בלקברי או אייפון/אייפוד יוכל להוריד את האפליקציה של סטארבאקס ולטעון את החשבון שלו בכסף. ברגע שמתחשק מקיאטו איכותי Laughing , הולכים נטולי ארנק לסטארבאקס ומנופפים אל מול סורק שנמצא בעמדת התשלום ושותים לרוייה. כל זה נחמד אם רק היה סטארבאקס בארץ, אבל, מילה שלי, בעוד מספר חודשים כבר נראה את הטכנולוגיה הזו פה בארץ.
 

ראשון, 02 ינואר2011 10:10

IPhoneגם אתם עמדתם היום בבוקר מול הבוס והסברתם שהאיחור לא באשמתכם, השעון לא צלצל?  אם כן אז כנראה שיש לכם אייפון, שמשום מה החליט לפתוח את השנה במנוחה. באג חמור במערכת ההפעלה מגרסאות 4.2.1, 4.1 ו- 4.0.2 שיבש את אפליקציית השעון המעורר במכשיר. החדשות הטובות הן שהאפליקציה החליטה ששלושה ימי מנוחה מספיקים לה ולכן ב-3 לינואר היא כבר תעיר  אתכם בביטחה שוב.
 

חמישי, 30 דצמבר 2010 17:00

Skypeסקייפ מוסיפה יכולות וידאו לגרסאות האייפון 4, 3GS, אייפד ואייפוד דור רביעי. הבשורה הגדולה היא שניתן לקיים את השיחות גם אל מול מכשירים/מחשבים שמריצים סקייפ וכל זאת גם על רשת ה-3G ולא רק על WiFi. השימוש בוידאו בחינם (נקווה שזה גם ישאר כך) אך עדיין יש צורך בחבילת גלישה סלולרית אם אין WiFi באזור. את הגרסה החדשה יש לעדכן או להתקין למי שעדיין אין מה- App store. למי שיש אייפון 4 ומכיר את שירות FaceTime של אפל, יבחין מייד בדמיון הן בממשק והן באיכות התמונה.
 

עמוד 6 מ- 22

חדשות אחרונות