הצטרפו אלינו

רביעי, 30 מרץ 2011 20:01

Skypeענקית ה- VOIP סקייפ, השיקה באופן רשמי את המיזם החדש שלה: "סקייפ בכיתה", שזוהי פלטפורמה יעודית למורים ותלמידים שיוכלו לבצע שיעורים באמצעות הסקייפ. וכמו כן ניתן יהיה להשתמש בפלטפורמה על מנת ליצור פרוייקטים משותפים חוצי יבשות. מורים בכיתות אמיתיות יוכלו להזמין מרצה אורח דרך "סקייפ בכיתה" ובכך לחשוף את תלמידיהם לתכנים חדשים ומגוונים. 

 

ראשון, 20 מרץ 2011 12:26

GroupOnחברת גרופון נמצאת בדרך להנפקה של מניות בשווי 25 מילארד דולר. המעניין כאן הוא שישבר שיא שנקבע על ידי גוגל ב-2004 ועמד על 24.6 מיליארד דולר. בעבר ניסתה גוגל לרכוש את גרופון ב-6 מיליארד דולר אך ללא הצלחה, וכפי הנראה גרופון תלך בדרכה של גוגל ותשאר בבעלות פרטית. בינתיים גוגל עובדת במרץ רב על פיתוח מערכת מתחרה לגרופון ובכך תכנס גרופון לחזית חדשה עם גוגל, ותצטרף לפייסבוק, מיקרוסופט ואפל שנלחמות כל אחת בתחומה עם ענקית החיפוש. 

 

חמישי, 10 מרץ 2011 17:53

IPhoneגרסה 4.3 יצאה לפנות בוקר לקהל הרחב של מכשירי אפל השונים. גולת הכותרת של הגרסה החדשה היא האפשרות להפוך את האייפון לראוטר סלולארי שדרכו מכשירים שונים יכולים לגלוש באינטרנט. קרא עוד...
 

שלישי, 08 מרץ2011 13:53

Ipad2סטיב ג'ובס הציג השבוע את האייפד 2, הלו הוא דור ההמשך לטאבלט מבית אפל שיצא אשתקד. האייפד 2 משופר לעומת קודמו במהירות המעבד, כרטיס גראפי, זמן חיי הסוללה (11 שעות) וכמובן שבשתי מצלמות, מלפנים ומאחור, מה שמאפשר את השימוש ב- Facetime (שיחות וידאו בין מחזיקי מוצרי אפל השונים). מבחינת מבנה האייפד נעשה דק וקל יותר לעומת קודמו. האייפד מגיע במספר גרסאות שהחלוקה היא בין אם אפשר להכניס סים ולגלוש על הרשת הסלולארית או רק wi-fi, וכמובן בנפח הזיכרון של המכשיר.

 

חמישי, 10 פברואר2011 09:10

Ipadהקשקשת ברשת גואה, עם החשיפה על האייפד 2. השמועות אומרות שהאייפד 2 יכיל מעבד מהיר יותר וכן מצלמה. האייפד הראשון של אפל, שהושק באפריל אשתקד, היה הצלחה מסחררת ואפל מכרה למעלה מ-14 מיליון מכשירים. עדיין אין תאריך השקה לגרסה החדשה, ומאפל, כמו שרק אפל יודעת, נמסרה ההודעה שהם לא יודעים על מה כולם מדברים ואין דבר כזה אייפד 2.
 

עמוד 5 מ- 22

חדשות אחרונות