הצטרפו אלינו

ראשון, 10 יולי 2011 13:53

greenhome2מחפשים קבלן או טכנאי לשיפוץ והתקנה של מוצרים שונים לבית החכם? אתם מוזמנים לפנות אלינו בדף צור קשר ונחזור אליכם.                                                                                                

 

חמישי, 30 יוני 2011 08:18

google_facebookהאם הגיע היורש של פייסבוק? הגוגל+, הרשת החברתית של גוגל, יצאה לאור בגירסת מצומצמת על בסיס מוזמנים בלבד. לאחר שלב התיקונים האחרונים הרשת החברתית תפתח לכולם. מעניין יהיה לראות את הגדילה של גוגל+, שכן גוגל עצמה תפנה את כל משאביה על מנת לגרום לגולש הממוצע להצטרף לרשת החברתית שלה, משהו שקרה באופן טבעי בפייסבוק ולא בצורה מלאכותית.

 

רביעי, 22 יוני 2011 09:56

N9חברת נוקיה חשפה ליין חדש של סמארטפונים. מה שתפס את עיניינו הוא מכשיר ה-N9, שמריץ מערכת הפעלה MeeGo. את המכשיר הזה כנראה שאף אחד מאיתנו לא יקנה משום שמערכת ההפעלה הזו לא תופיע במכשירים נוספים, ועל כן גם כנראה ששוק האפליקציות למערכת ההפעלה הזו לא יהיה מפותח דיו כדי לספק את צרכיו של המשתמש הממוצע. מנוקיה נמסר שהם הולכים בכל הכח על מערכת ההפעלה "פון 7" מבית מיקרוסופט ויהיה מעניין לראות כיצד זה ישנה את פני השוק הסלולארי בעולם.

 

ראשון, 19 יוני 2011 15:07

chrome-firefox-ieקרן מוזילה שחררה גרסה (Release Candidate) חדשה של הדפדפן הפופולארי הפיירפוקס 5. רק בתחילת השנה יצא לעולם גרסה 4 וכבר פיירפוקס בדרך לעוד עדכון. מוזילה מבטיחה ביצועים מהירים יותר ואינטגרציה טובה עם הרשתות החברתיות. במאבק בין הדפדפנים המובילים אינטרנט אקספלורר עדיין מוביל עם קצת יותר מ-50%. פיירפוקס שניה עם מעל 20% וכרום שלישית עם 12%.
 

ראשון, 12 יוני 2011 09:11

Plus1כחלק מהשיפור המתמיד של אתר הבית החכם, הוספנו את כפתור ה- "1+" של גוגל. הכפתור עוזר לכם הגולשים להשפיע על איזה תכנים מעניינים אתכם. צוות הבית החכם ישמח אם תלחצו על "1+" כאשר תמצאו תוכן שמוצא חן בעינייכם...
 

עמוד 3 מ- 22

חדשות אחרונות