הצטרפו אלינו

גוגל הופכת את הסמארטפון שלכם לכרטיס אשראי

הבית החכם מפרגן לאח הקטן שלו הטלפון החכם: בקרוב שבבי NFC יהפכו את הסמארטפון שלכם לכרטיס אשראי עם עוד הרבה הפתעות!

מכירים את הברקודים הללו שמופיעים בכל מקום ומאפשרים סריקה על ידי טלפונים חכמים? ובכן ליכולת המופלאה הזו שגוגל פיתחה יש פוטנציאל אדיר שעומד להשתמש ולהפוך את החוויה של הטלפונים החכמים למדהימה באמת.

המשך קריאה: גוגל הופכת את הסמארטפון שלכם לכרטיס אשראי

 

כל בית צריך מרפסת וכל מחשב צריך מאוורר

כל בית צריך מרפסת וכל מחשב צריך מאוורר ולא, אני לא מדבר על המאוורר של המחשב, אלא על מאוורר שמחובר למחשב! החום (הבלתי נסבל!) של יולי אוגוסט הביא אותי לחפש פתרונות יצירתיים, ובאחת מגלישותי באינטרנט מצאתי את מה שחיפשתי! גדג'ט שאם לא הייתי בודק הייתי בטוח שהומצא על ידי בחור ישראלי בדיוק ביום חם שכזה (אם היה אפשר לחשוב בכלל בחום הזה..). אין מה לעשות, הכיף שבבית החכם, מלבד הנוחות שבו, זה הגדג'טיוט שבו, ואני חולה על גדג'טים... פעם חשבנו שהמאוורר הניד עם הבטריות זה השוס הכי גדול אחרי לחם פרוס, ואז הגיע הכובע עם המאוורר הפנימי! והיום: מאורר רטרו שמתחבר עם כבל USB למחשב! תשבו לכם בפארק (אם מסיבה לא ברורה נאלצתם לצאת מהמיזוג שבבית), תוציאו לכם את המאוורר הפרטי שלכם, חברו אותו למחשב,והחיים יראו לכם אחרת. או שפשוט תעברו לאירופה. שם אין בעיות כאלו.

 

רומנטיקה בבית החכם

הנוחות, הניקיון, והאסטטיות שבלחיות בבית חכם (לאן נעלמו כל השלטים? כבר לא צריך להחביא את הכבלים מאחורי כיסא) מגיעים גם לצד הרומנטי שבחיים. זה נכון שאור דימר עושה את העבודה חבל על הזמן (תדאגו תמיד לכייל "מצב רומנטי" במחשב האור, מה שנקרא – רומנטיקה בלחיצת כפתור), אבל תמיד אפשר להוסיף לזה קצת טאצ' "ישן". אור נרות תמיד עשה בשבילי את העבודה, אבל בסוף הערב צריך להתחיל לנקות, לגרד את השעווה, וכו'... (שלא לדבר על תלונות שנשמע אם בחרנו לשים את הנרות במקומות שהווקס שלהם נזל על רהיטים רגישים...) בדיוק בשביל זה המציאו בשבילנו את הנר עם הבטריות! הקדמה הרגה את הרומנטיקה? להיפך! בשביל מה לגור בבית חכם ובעידן אלקטרוני אם אי אפשר ליהנות גם מפלאי הטכנולוגיה של אור הדימר, ומהניקיון של נרות עם בטריות.

 

רביעי, 03 אוגוסט 2011 13:20

lightwaverf-1חברת JSJS הבריטית הוציאה מערכת אלחוטית לבית החכם בשם LightWaveRF. על החלקים השונים בבית אפשר לשלוט בעזרת אייפון, אייפוד, מחשב ומכשירים חכמים אחרים. אפשר להתרשם הדגמה באפליקציות לאייפון.

 

ראשון, 17 יולי 2011 11:24

fan_2איך לבחור מזגן לבית חכם: אז החלטתם שגם אתם הולכים על הקונספט של בית חכם – בית ידידותי לסביבה וחוסך בחשמל עכשיו נותר לבחור חברת מיזוג אויר. המשך...

 

עמוד 2 מ- 22

חדשות אחרונות