הצטרפו אלינו

האייפד החדש - מה השתנה

לפני שבוע וחצי הכריזה אפל על האייפד החדש(זהו שמו), משהו חדש לא בדיוק תמצאו פה אבל שיפורים של המון רכיבים כן.
 
עד כה אפל קראה לאייפדים שלה iPad 1 ו-iPad 2, האייפד השלישי קיבל שם קצת שונה ושובר שיגרה - האייפד החדש או באנגלית The New iPad.the-new-ipad
 
משהו חדשני ומהפכני לא תמצאו בו אבל שיפורים כן. במעבד, במסך, במצלמה ועוד.
 
האייפד החדש מצוייד במעבד A5X כפול ליבות ואחד ג'יגה זכרון ראם אשר מביאים ביצועים שעד כה לא הכרנו בעולם הטאבלטים, יחד עם זאת המצלמה האחורית שודרגה ל5 מגה פיקסל הכוללת צילום וידאו באיכות 1080p.
גם הסוללה לא נשארה מאחור ואף היא שודרגה, מדובר על 10 שעות סוללה, אין ספק שזה נתון מאוד חשוב בחלק של החלטה בבחירת טאבלט חדש.
המראה נשאר מאוד דומה לiPad 2, המשקל קצת עלה עקב שידרוג הסוללה אך זהו פרט שלא תרגישו אם לא תשקלו אותו על משקל.
השאלה שכולם רוצים לקבל תשובה היא: האם באמת כדאי לקנות אותו? התשובה מתחלקת למי שיש ברשותו אייפד ולמי שאין ורוצה להתחדש באחד חדש.
האייפד החדש באמת חזק ומביא רמת ביצועים שעוד לא הכרנו במכשירים של אפל, אך אם יש ברשותך אייפד 2 אין צורך למהר מכיוון שלא בטוח שהנך זקוק לשידרוג זה.
אך אם אין ברשותך מכשיר טאבלט, אין ספק שזאת הבחירה הטובה ביותר שתוכל לעשות, האייפד החדש יחזיר לכם בתמורה לעלות את החוויה הטובה ביותר, בטוח שתיהיו מרוצים ממנו גם בעוד שנה.
כמו כן, הטאבלט גם מציע מצלמה קידמית לשיחות וידאו בFaceTime של אפל, מסך HD איכותי, מאיץ גראפי חזק ואיכותי ועוד.
כרגע יש ביקוש עצום למכשיר ומאוד קשה להשיגו, אפל הודיעה על זמן הספקה של שבועיים למי שמזמין דרכם ובארץ אפשר למצוא חנויות פרטיות אשר מוכרות אותו ביבוא מקביל.
 

 

חדשות אחרונות