הצטרפו אלינו

טריגו נדלן על אפיק השקעות נדלני

האם להשקיע בנדל"ן?

המומחים של טריגו נדלן מסבירים לנו במאמר הבא מדוע השקעה בנדל"ן הפכה לפופולארית בקרב משקיעים ומהם הדגשים להשקעה מניבה.

נראה כי כולם התחילו להשקיע בנדל"ן. שוק הנדל"ן כיום הוא מגרש שבו משחקים לא רק הנמנים על האלפיו העליון, כי אם גם בני המעמד הביניים שהצליחו לחסוך סכום לא מבוטל של כסף ומחפשים אפיק השקעה כדאי עם מינימום של סיכונים. מדוע השקעה בנדל"ן הפכה לצעקה האחרונה בתחום ההשקעות?

 

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן?

באיזשהוא שלב בחיים זה מגיע. סכום כסף משמעותי פתאום מגיע לידינו, אם בירושה או אם כתוצאה מעמל כפינו ואז אנחנו מתחילים להתלבט בנוגע לערוץ ההשקעה המשתלם ביותר עבורינו.
מאחר שהריביות שמציעים הבנקים על חסכונות ופקדונות נחשבות לנמוכות ב"מקרה הטוב" ולמגוחכות במקרה ה"פחות טוב" ומכיוון שהשקעה בבורסה טומנת לא מעט סיכונים- הפכה השקעה בנדל"ן לאופציה שיותר ויותר ישראלים בוחרים בה. השקעה בנדל"ן היא נתיב הכולל קשת רחבה של אפשרויות, ביניהן: רכישת דירה והשכרתה, קניית משרד ומכירתו לאחר שיפוץ, רכישת קרקע חקלאית ומכירתה לחברת בנייה, רכישת נכסים מניבים ועוד. כללי המשחק הם פשוטים: כדי להרוויח, יש לאתר נכס שהערך שלו צפוי לעלות. כך למשל, קרקע חקלאית הסמוכה לעיר גדולה השוכנת לצד אזור שעומד בפני תנופת בנייה ושצפוי להתפתח היא קרקע שהתשואה עליה יכולה להיות גבוהה מאוד יחסית למחיר שבו נרכשה.
למעשה, הכלל המרכזי עליו יש להקפיד כדי להצליח בעולם הנדל"ן הוא לזהות נכס בעל פוטנציאל, שהערך שלו צפוי לעלות עם השנים. דירה באזור יוקרתי, קרקע או מגרש בשכונת מגורים שהעירייה מתכננת להרחיבה או מבנה באזור תעשייה מתפתח- כל אלה הן דוגמאות להשקעות שהסיכוי כי הרווח מהן יהיה גדול הוא גדול גם כן.

 

 

על מנת לצפות בסרטון על יעוץ מס רכישה עליך להתקין פלאש במחשב. לחץ להורדת גרסה פלאש מאדובי.

 

קצת על חברת טריגו נדלן

אלו שתוך כדי קריאת השורות הללו משתעשעים במחשבה לבחון את האופציה הנדל"נית יוכלו לפנות אל חברת טריגו נדלן. טריגו השקעות נדלן היא חברה שהוקמה ב-2009 על-ידי יזמי נדל"ן מנוסים המתמחים באיתור קרקעות בעלות פוטנציאל עצום והיא עוסקת בפעילויות נדל"ניות שונות כגון: ארגון קבוצות רוכשים, שיווק מיזמי נדל"ן ופרוייקטים חדשים, מכירת מקרקעין ועוד. החברה השקיעה עד היום עשרות מיליוני שקלים בסוגים רבים של פרוייקטים, מה שמאפשר לה להתאים לכל לקוח את עסקת הנדל"ן ההולמת ביותר את צרכיו ויכולותיו הפיננסיות. בימים אלה משווקת טריגו נדלן מיזמים מבטיחים ליד רחובות, ברובע גלילות ובהרצליה ונציגיה יעניקו ייעוץ לכל מי שמחפש הזדמנות עסקית אטרקטיבית וילוו אותו לכל אורך תהליך הרכישה עד לביצוע העסקה.

חברת טריגו נדלן 

איך מתבצעת הרכישה?

קיימים הרבה מאוד אפיקי השקעה בשוק הישראלי ובשוק העולמי. אנחנו  נוהגים לשמוע על הרבה אנשים שעשו עסקה טובה, קנו בזמן הנכון, מכרו מנייה בדיוק בזמן וכו'. תמיד קיימת ההרגשה שאנחנו פספסנו את כל העסקאות, שבדיוק קפאנו על השמרים כשהיה צריך לקנות ולא היינו ערניים כשהיה צריך למכור, לא ידענו שאזור פרדס חנה - כרכור יהפך לאזור נדלן מבוקש כל כך וכו'

בדיוק לשם כך המומחים של חברת טריגו נדלן משקיעים את מיטב מאמצם בשביל לאתר את הנכס הנכון בזמן הנכון. עסקאות נדלן אשר בד"כ הינן יקרות יותר (מפאת מחירי הנדלן בארץ) טומנות בחובן גם הזדמנויות גדולות יותר להחזרים מניבים. המומחים של טריגו נדלן מאתרים את השטחים או הקרקעות החקלאיות ב"שלב ההזדמנות" ורוכשים עבור לקוחות טריגו הזדמנויות השקעה עתידיות. 

פנו אלינו ובדקו מהן ההשקעות אשר עומדות על הפרק עתה

בברכה ובהצלחה

חברת טריגו השקעות נדל"ן

 

חדשות מתחום הנדלן

 

 

27.2.2013 טריגו השקעות נדל"ן על דבריו של ד"ר ורדי באשר להתערבות הלא אפקטיבית של הממשלה בפתרון בעייה הדיור

 

ראש מנהל מקרקעי ישראל לשעבר, ד"ר מיקי ורדי, טען לאחרונה, כי אף אחת מהמפלגות בישראל לא מתייחסת במצע שלה באופן יעיל לבעיית הדיור איתה מתמודדדים צעירים המבקשים לרכוש את דירתם הראשונה. מאחר שהממשלה מעוניינת לשמור על מחירי הדיור כפי שהם, היא לא מתערבת בנושא של מצוקת הדיור באופן הראוי, שמצריך פינוי של בסיסי צה"ל כדי להופכם לבסיס לקרקעות לבנייה או לחילופין שדורש בנייה תקציבית של אלפי דירות בשנה. 

 

 

19.2.2013 טריגו השקעות נדלן על סיומה של פרשת הפלישה של המועצה הדתית יהוד לאדמות המינהל ללא היתר

 

השבוע הסתיימה פרשת הפלישה הבלתי חוקית של המועצה הדתית ביהוד אל שטח בית הקברות באזור בניסיון להרחיבו על-ידי הוספת יציקות בטון לצרכי קבורה, זאת ללא אישור המנהל וללא היתר מתאים.
צו לפינוי הפלישה נמסר לראש המועצה הדתית ביהוד לפני שלושה חודשים, לאחר שהתגלתה עבירת הקרקעות שביצעה המועצה, ומשלא נענה לבקשת המינהל, הרס המינהל את יציקות הבטון שפלשו לשטח של כדונם אחד. 


19.2.2013 טריגו השקעות נדל"ן על היעדר ההתייחסות למצוקת הדיור בסעיפי ההסכם הקואליציוני

מובילי מחאת האוהלים וודאי לא יהיו מרוצים נוכח קריאת סעיפי ההסכם הקואליציוני שנחתם לפני כמה ימים בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין יו"ר התנועה ציפי ליבני, במסגרתו לא ניתנה התייחסות ממשית לטיפול בבעיות הדיור שהציפה המחאה. משיחות שנערכו עם נציגי המפלגות עולה, כי צוותי המשא ומתן הקואליציוניים רק הזכירו את נושא הדיור ולא טיפלו בו באופן רציני דיו, זאת חרף ההבטחות השונות של המפלגות במסגרת מערכת הבחירות, כי יפעלו למען דיור בר השגה.

 12.2.2013 טריגו השקעות נדל"ן על המעבר של משפחת דורסמן לפנטהאוז ברמת אביב ג'

לאחרונה נמסר, כי מאמן הכדורסל ואיש העסקים מיקי דורסמן ימכור את הווילה שבה הוא מתגורר עם משפחתו בשכונת אפקה, במחיר של 20 מיליון שקלים. על רקע החלטתה של המשפחה לעבור לשכונת רמת אביב ג', תוצע הווילה למכירה, כאשר המחיר המקורי בו נרכשה הוא 11 מיליון שקלים.
משכנה החדש של משפחת דורסמן הוא למעשה פנטהאוז רחב ידיים, שמתפרש על פני קרוב ל-400 מ"ר ושנמצא בקומה התשיעית בבניין ישן בשכונה. 

 

12.2.2013 טריגו השקעות נדלן על השלמת שיווקו של פרויקט חדש של חברת אופק בטאן

 

קבוצות החברות אופק בטאן, הפועלת בענף הנדל"ן משנת 1991, השלימה שיווקן של שמונים דירות בשני בניינים חדשים שצפויים לקום בקרוב בסמוך לטכניון. הדירות מיועדות להשכרה לסטודנטים שילמדו בטכניון ורוכשי הדירות מחוייבים להשכירן כבר בחמש השנים הראשונות שיחלפו ממועד קבלת המפתחות לדירות. היחידות שנמכרו כוללות דירות בגודל של 25 מ"ר ועד 50 מ"ר והתשואה הצפויה לרוכשי הדירות עומדת על כ-5 אחוז מידי שנה. 

 

4.2.2013 טריגו נדלן על שיפוץ שוק הכרמל שצפוי להתחיל ב-2014

השבוע, אושרה ההצעה כי הממשלה תכריז על שוק הכרמל כפרויקט פינוי בינוי, על מנת שבעתיד ניתן יהיה לשפצו ולשקמו. ההחלטה, שאושרה על-ידי מועצת עיריית תל-אביב, מאפשרת להעניק הטבות מיסוי לסוחרי שוק הכרמל והיא סללה את הדרך לביצוע של פרויקט שיפוץ של השוק שיכלול החלפת תשתיות, קירוי, העמדת דוכנים חדשים, הקמת מבנים ציבוריים והקמת חנויות ושעתיד להימשך כשנה. 

 

29.1.2013 טריגו השקעות נדל"ן על הירידה בהכנסותיו של מנהל מקרקעי ישראל במהלך שנת 2012

 

בשנה האחרונה ירדו הכנסות מינהל מקרקעי ישראל ממכירת קרקע בקרוב ל-40 אחוזים בהשוואה לשנה שעברה. את השינוי המשמעותי בין הכנסות המנהל לשנת 2012 לעומת שנת 2011 מסבירים במנהל בכמה דרכים, המרכזית שבהן היא הסערה שעברה על ענף הנדל"ן בשנה האחרונה על רקע יכולתם המוגבלת של הבנקים לתת אשראי, משבר שאחד הביטויים שלו הוא הירידה במספר העסקאות הנדל"ניות של מכירת קרקע. 

 

23.1.2013 טריגו נדלן על הקמת חמישים הטורבינות החדשות ברמת הגולן

חברת אנרגיות קינטיות הנמצאת בשליטתו של המשקיע היהודי האמריקאי אייזיק סאטון, יזמה לאחרונה פרויקט חדש במסגרתו יוקמו בעמק הבכא שברמת הגולן חמישים טורבינות רוח בגובה המתנשא עד ל-130 מטרים. בפרויקט הושקעו קרוב לרבע מיליארד יורו, וכ-80 אחוז ממנו ככל הנראה ימומן  על-ידי בנק לאומי, כאשר יתר 20 האחוזים יגוייסו על-ידי היזמים עצמם כהון עצמי. התוכנית הופקדה זה מכבר להתנגדויות הציבור וכעת ממתינים לקבל אישור סופי לביצועה מוועדת התכנון.

 

29.1.2013 טריגו נדלן על האכזבה של מאוכלסי פרוייקט גינדי קולקשן

דיירי פרוייקט גינדי קולקשן בשכונת כפר גנים שבעיר פתח תקווה הפגינו לאחרונה במחאה על הליקויים והתקלות הטכניות שנגרמו בדירות ובבניינים בשנתיים האחרונות, הכוללים רטיבות בדירות, נזילות וריפיון באריחים שמחפים את החלק החיצוני של הבניינים. הדיירים טוענים, כי נאלצו לצאת להפגין בשל התעלמות ממושכת  של גינדי החזקות, החברה היזמית בפרויקט גינדי קולקשן, מתלונותיהם, זאת חרף הבטחותיה של החברה כי הליקויים יתוקנו בהקדם.

 

 

29.1.2013 טריגו השקעות נדלן על העלייה בפעילות המשכנתאות בחודש ינואר בניגוד למשוער

 

יעילותן של ההגבלות שהטיל בנק ישראל בסוף השנה שעברה (אוקטובר 2012) על נטילת משכנתאות על מנת לצמצם את פעילותם של רוכשי הדירות להשקעה מוטלת בספק.
כך עולה מנתונים על אודות היקף פעילות המשכנתאות בינואר הנוכחי, שמעידים על עלייה של קרוב ל-4 אחוז יחסית לממוצע הפעילות בשנה שעברה. ההשערות של הבנקים מעלות, כי הנתון הוא גבוה בשל פעילות מוגברת ועירה של רוכשי הדירות להשקעה טרם נכנסו ההגבלות לתוקף, היינו בדצמבר 2012, עובדה שהקפיצה את תוצאות פעילות המשכנתאות של ינואר בניגוד לצפוי. 

 

חדשות אחרונות