הצטרפו אלינו

טיפים לבחירת טלויזיה ומערכת קולנוע ביתית לסלון החדש

טלוויזיה ומערכת קולנוע ביתית הם חלק בלתי נפרד כיום משדרוג הסלון. אם אתם רוצים להמיר את הסלון שלכם בגרסה עדכנית וחדשה יותר ואם בא לכם שהוא יהפוך לפינה המפנקת ביותר בבית, אתם וודאי מתכננים גם לרכוש טלוויזיה ומערכת קולנוע ביתית. כיצד לעשות את זה? לפניכם כמה טיפים שייקלו עליכם את הבחירה במערכת הקולנוע הביתית המתאימה והאיכותית ביותר.

כיצד אוכל לבחור נכון טלוויזיה ומערכת קולנוע ביתית?

  1. בשוק קפיטליסטי כמו בשוק קפיטליסטי, המגוון עשיר וכולל טווחי מחירים משתנים.
    מערכת קולנוע ביתית סטנדרטית עולה כ-15,000 שקלים, אך כמובן שניתן למצוא מערכות זולות בהרבה ויקרות בהרבה מהמחיר הנקוב. ככל שתשקיעו יותר, מערכת הקולנוע הביתית שלכם תהיה יותר מפנקת. הגדירו מסגרת תקציבית לצורך הרכישה, שתכוון אתכם אל המערכת המתאימה ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם.
  2. כעת, משיש לכם תקציב ברור, בקשו הצעות מחיר מכמה חברות גדולות ובעלות שם בתחום, כדי לבדוק את ההצעה המשתלמת ביותר הן מבחינת מחיר והן מבחינת איכות המערכת.
    השוק היום רווי תחרות וכל חברה מעוניינת להציע ללקוח את החבילה האטרקטיבית ביותר, היינו, את זו שכוללת כמה שיותר מרכיבים איכותיים בעלויות שפויות. כך, תוכלו להשוות בין ההצעות ולבחור את המערכת מהחברה שהציעה את המחיר המשתלם ביותר.
  3. פלאזמה או LCD היא אחת השאלות המרכזיות שצרכנים מתחבטים בהן עת הם בשיאו של מסע קניות לרכישת מערכת קולנוע ביתית. על אף שההבדלים בין שני סוגי הטכנולוגיות מטשטשים, הם בכל זאת נבדלים זה מזה בגודל המסך, באיכות התמונה, בקיומה של תמיכה לפורמט HD, בצריכת החשמל של כל אחד מהמכשירים ועוד. למדו קצת על ההבדלים בין הטכנולוגיות הללו תוך התייחסות ליתרונות ולחסרונות של כל אחד מהם ובחרו את זו שמתאימה ביותר לצרכים שלכם.
  4. הרמקולים ומערכת השמע הם אחד מהחלקים החשובים של מערכת הקולנוע הביתית שלכם שיכריעו במידה רבה עד כמה מענג, מדוייק ועוצמתי יהיה הסאונד. וודאו שמספר הרמקולים שרכשתם הוא מספק, על מנת שתוכלו לצפות בסרט בבית ולהרגיש בקולנוע.

 

התקנה עצמית מפחיתה בעלויות הכלליות

התקנה עצמית של הטלוויזיה ומערכת הקולנוע הביתית יכולה לחסוך לכם בעלויות. אם יש לכם חוש טכני וניחנתם בידיים טובות, בצעו מחקר קצר ברשת האינטרנט, באולמות התצוגה ובחנויות ובררו לגבי התקנה של המערכת בשיטת "עשה זאת בעצמך". שימו לב, רכישה של כל המערכת מחברה ולא דרך האינטרנט עשויה אף היא להוזיל את עלויות ההתקנה. 

חדשות אחרונות