הצטרפו אלינו

מטבח חכם לבית החכם

מהו מטבח חכם

רשתות עיצוב מטבחים מובילות גאות להציג מטבחים משוכללים מבחינה טכנולוגית. המילה האחרונה בתחום שייכת למטבחים חכמים שמסוגלים ללמוד את ההרגלים של בני הבית וללוות אותם בכל שעות היממה.

המטבח החכם מורכב ממערכות תאורה, חשמל ושמע, לוח הבקרה שולט על כל מכשירי החשמל וגופי התאורה במטבח. שימוש נכון במערכת מאפשר את ניהול הבית כולו מהמטבח והפעלת מכשירי החשמל במטבח גם כאשר אין איש בבית. המטבח מהווה ללא כל ספק חלק משמעותי בסדר ביום. כל אדם ממוצע מבקר במטבח הביתי לפחות 4 פעמים בכל יום. השקעה ברכישת מערכת מטבח חכם מביאה לשיפור משמעותי באיכות החיים. 

הנדסת אנוש מתקדמת

כיצד ניתן להפעיל מכשירים חשמליים ממרחק או להפעיל את המזגן באמצעות הטלפון הנייד? פיתוחי הטכנולוגיה צועדים קדימה ללא הרף. המערכות החכמות מרחיבות באופן משמעותי את יכולת ההפעלה מרחוק, ניתן לתקשר עמן באמצעות רשת האינטרנט. את המטבח החכם אפשר להפעיל באמצעות כל מכשיר טלפון סלולרי. לאחר שמתקינים את המערכת ולומדים להכיר את התוכנה מגלים מערכת הפעלה ידידותית למשתמש. בכמה לחיצות כפתור אפשר לחמם את הבית לקראת בואכם הביתה, להתחיל את פעולת המדיח, להפעיל את מערכת השמע, להדליק את האור, לחמם מזון ועוד.

מערכת מולטימדיה במטבח

אין זה משנה האם בחרתם עיצוב מטבח כפרי או מודרני, מסך טלוויזיה ומערכת שמע אפשר לשלב בכל מטבח. ליד שולחן האוכל במטבח מבלים בני הבית מספר פעמים ביום. רבים נהנים לצפות בטלוויזיה דווקא במטבח. מערכות מטבח חכמות מאפשרים להם לעשות זאת תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. פיתוח המערכת נשען על הדעה כי המטבח יהיה תמיד אחד החדרים המשמעותיים ביותר בבית. שיפורים טכנולוגיים בעיצוב המטבח מתקבלים בברכה.

מחליפים את המטבח הישן

כל עיצוב מטבח חדש הוא הזדמנות להתעדכן בטכנולוגיה החדשה ביותר ולשפר את איכות החיים של בני הבית. המטבח החכם מציע עולם ומלואו. אין כל צורך ביידע טכני בכדי להפעיל את המערכת, אך בכל זאת, העיצוב החכם לא מתאים לכולם. מטבח חכם מיועד לאלו שמבקשים לשלוט על כל המערכות החשמליות שפועלות בבית מתוך המטבח. אפשר לחבר אל המערכת את כל מכשירי החשמל בבית ולשלוט על פעולתם. כך למשל, ניתן לכבות את המחשב או מסך הטלוויזיה בחדר הילדים בכדי לסמן להם כי הגיע זמן ארוחת הצהריים או שיעורי הבית.

פונקציות פופולריות

עיצוב מטבח מודרני הוא הרבה יותר מבישול אוכל טבעוני או הצבת מסך טלוויזיה עם מערכת קולנוע ביתית. עיצוב מטבח חכם מאפשר לבני הבית לשלוט על כל מכשירי החשמל בבית באמצעות מערכת אחת. המטבח החכם מסוגל להפעיל את המזגן ולקבוע את הטמפרטורה בכל החדרים. המטבח מסוגל להקליט תכניות טלוויזיה באמצעות הממיר. מערכת ההפעלה של המטבח מסוגלת לשמש כשעון מעורר תוך הפעלת מערכת השמע בדיוק בזמן.

חדשות אחרונות