הצטרפו אלינו

בקרת כניסה ושעון נוכחות

 

אם אתם מכירים את אותה קרוסלה חורקת הנמצאת בפתחה של תחנת רכבת או לונה פארק אתם בוודאי חושבים כי אין טעם באותו שער חורק ומסורבל. מאמר זה יוכיח אתכם כי מדובר בטעות.

בשנים האחרונות ניתן לראות כמות אשר הולכת וגדלה של קרוסלות מסוגים שונים במתחמים שונים וכניסות אל חברות ומוסדות רבים. הדמיון בין קרוסלות אלו לבין אלו שזכורות לכם מימים ימימה הינו מקרי לחלוטין.

העשור האחרון הביא עימו פיתוחים טכנולוגיים רבים והשפיע גם על התכנון והייצור של הקרוסלה החדשה.

קרוסלה שבה מוטמעת תוכנה האחראית על כל הקשור בבקרת כניסה ושעון נוכחות.

 

המטרה של הצבת קרוסלה

אם אתם מעוניינים לדעת מדוע חברות, עסקים ומוסדות רבים מעוניינים בשער קרוסלה במקום אותו שער סטנדרטי, נשמח למנות את יתרונותיה הרבים של הקרוסלה:

  • ויסות- אתם אלו ששולטים במספר האנשים אשר נכנסים למתחם שלכם וכן אתם יכולים לווסת אותם למקום מסוים.
  • בטחון- ידוע שקרוסלה מאטה את קצב כניסת האנשים ובכך אנשי הביטחון של החברה יכולים לבדוק כל אדם שנכנס אל הבניין שלכם.  כמו כן, אתם יכולים להחליט להציב קרוסלה חד כיוונית במתחם שלכם ובכך אתם מגבילים את האנשים ליציאה או לכניסה אל תוך המתחם.
  • בקרה ושליטה- אתם יכולים להציב קרוסלה שאותה אתם יכולים לתכנת בהתאם לצרכים שלכם.

לדוגמה, בלילה היא לא תאפשר כניסה למתחם (אלא, במקרה בו אתם מעניקים אישור מיוחד), אלא רק יציאה ובכך תהיו בטוחים כי אף אחד לא יפלוש למתחם של הבניין בשעות לא רצויות. כמובן שלצורך אבטחת המתחם תצטרכו להצטייד במערכות אזעקה כדי להבטיח שלא יכנסו אנשים לא רצויים.

  • סוגים שונים- ישנם סוגים שונים של קרוסלות: גבוהות, נמוכות וצרות, נמוכות ורחבות, מסתובבות, קרוסלות זכוכית אטומות וכאלו שבהן מוטמעת תוכנה מיוחדת המאפשרת בקרת כניסה ושעון נוכחות.

 

קרוסלה- בקרה על הכניסה ושעון נוכחות

כל חברה ועסק שלהם מצבת כוח אדם מקפידים כיום על בקרת כניסה וכן שעון נוכחות.

התפקיד של תוכנות בקרת הכניסה הוא לתת הרשאת כניסה לעובדי החברה ואורחים מוזמנים, לאסוף את כל הנתונים הקשורים אל הנוכחות והתעבורה בבניין, היכולת להפיק דו"חות שונים לצרכי בקרת נוכחות ובטחון ועוד.

בנוסף, תוכנת בקרת כניסה תוכל להתריע בפניכם על מצבים חריגים בהם נעשה ניסיון לכניסה לא חוקית אל הבניין, ניסיון חבלה בקרוסלה, ניטור של העובדים שלכם מבחינת כניסה אל העבודה, הפסקות ויציאה מהבניין, כניסה בשעות אשר בהן אין כניסה לבניין, עובדים אשר אינם מזוהים במערכת ועוד.

 

לסיכום, כיום רוב החברות בוחרות בקרוסלות שבהן קוראי כרטיסים ותוכנות בקרת כניסה וכן שעוני נוכחות.

חדשות אחרונות