הצטרפו אלינו

שליטה ובקרה במאווררי תקרה בבית המודרני

כיום הקידמה מתפתחת בכול תחום, ועל כן מגוון פעולות שגרתיות, כגון הפעלת מאוורר התקרה, מקבלות גם הן טוויסט טכנולוגי. על כן בעוד הדור שלנו צריך להתרגל לכל השינויים, הרי שהדור הבא נולד ישירות לתוך טכנולוגיה מתקדמת, מכאן שאם נסתכל עוד כמה שנים קדימה,

נמצא בתים הרבה יותר חכמים והרבה יותר נוחים לתפעול, כך שאנו נצטרך למצוא סיבות לקום מהספה, ולו כי הכול הופך להיות הרבה יותר נשלט, ממוקד ופשוט - גם כאשר מדובר על שליטה במאווררי תקרה בבית מודרני, ולו בזכות מאוורר תקרה עם שלט!

נוחות תפעול לצד חיסכון

לצד שליטה במאוורר התקרה באמצעות שלט, גם טוב לדעת שהמאווררים המתקדמים מאפשרים לחסוך בעלויות והם יותר "ירוקים", כך למשל ניתן לציין שבימות החורף מאווררי התקרה מאפשרים להעלות את הטמפרטורה שבחדר, ולו ע"י דחיפת האוויר החם שעולה מעלה כלפי מטה. מכאן שניתן להיעזר גם בחורף במאווררי תקרה, והנתונים מעידים על חיסכון שמגיע עד ל47% חיסכון בימות הקיץ ועל 15% חיסכון בימות החורף.

נגמרו הסיבות לקום מהספה

לצד העובדה שכיום ניתן לשלוט בתאורת התקרה ע"י שלט, גם ניתן למצוא מאוורר תקרה עם שלט אשר מאפשר לכלול גופי תאורה מגוונים, כך שעם אותו השלט, ניתן גם להשיג בקרה מלאה בעת פתיחות וסגירת המאוורר, ובו בעת גם להשיג שליטה מלאה על אופי התאורה, כך שללא ספק הקדמה טומנת בחובה התנהלות קלילה, ועל כן כל שנותר לעשות זה לוודא שלא נהפוך להיות יותר מדי עצלנים וכן נמצא סיבות שיובילו אותנו לקום מהספה.

בקרה מקיפה

כיום כאשר ניתן לשלוט על מאוורר התקרה ביתר קלות (ע"י מאוורר תקרה עם שלט), גם ניתן למצוא שע"י שליטה מלאה מהשלט, ניתן להשיג בקרה הרבה יותר מדויקת ואיכותית וניתן ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר מקיפה, ולו כי יש שלטים מתקדמים אשר בין היתר מאפשרים לקבוע את העוצמה הרצויה בשעות הרצויות, מאפשרים מראש להחליט באלו שעות מבקשים שהמאוורר יתחיל לפעול, מאפשרים לקבוע שהמאוורר יסתובב נגד כיוון התנועה עבור חימום הבית בחודשי החורף הקרים, מאפשרים לשלוט על התאורה וכדומה.

דגשים משלימים

לצד היכולת ליהנות מאופציית מאוורר תקרה שמגיע עם שלט, גם ראוי לציין שיש עוד פרמטרים שיש להקפיד עליהם לקראת רכישה, ולו כי שלט מהווה תוספת נהדרת ואף חשובה, אך בין היתר גם יש להקפיד על צריכה חסכונית, חומרים איכותיים, עיצוב שמשלים כראוי את נראות הבית, אחריות שניתנת עבור כמה שנים, מחיר הגיוני, חברה מוכרת ואיכותית, יש לוודא שהרכישה כוללת צוות התקנה איכותי וכמובן שיש לוודא שהמאוורר עונה על הדגשים האישיים שלכם, ולו כי עבור בתים שונים יש להתאים מאוורים שונים, (לצורך הדוגמה יש להתייחס למיקום האידאלי עבור התקנה, לגודל הבית, לאזור בארץ וכדומה).

חדשות אחרונות