הצטרפו אלינו

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

לאורך שנים התבססו שיטות השיווק והקידום של עסקים על פלטפורמות קבועות, בעיקר של אמצעי התקשורת השונים, הטלוויזיה, הרדיו והעיתונים ובשלב מאוחר יותר גם האינטרנט.

ההתפתחות של אלו ובעיקר של האחרון היו מרשימות מאד וההתקדמות נרשמה בצעדי ענק. בשנים האחרונות הצטרפו אל הפלטפורמות הללו גם הטלפונים הסלולריים. הסמארטפון המצוי בכל כיס פתח בפני אנשי השיווק עולם חדש של קידום לעסקים והאפליקציות הפכו לפופולאריות מאד.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או אייפון, שלב ראשון בקידום העסק שלכם

עולם האפליקציות מוביל בעיקר בשניים מהסמארטפונים : אנדרואיד ואייפון. שני הממשקים הגדולים והמוכרים ביותר בשוק השולטים על שוק הסלולר. פיתוח אפליקציות לכל אחת משתי הענקיות הללו יכול להוביל את העסק שלכם להצלחה משמעותית.

איך זה עובד? אתם בוחרים חברה מקצועית העוסקת בפיתוח אפליקציות ומעבירים לה אפיון לפיתוח האפליקציה בה אתם חפצים. החברה תלמד להכיר את בית העסק, את הצרכים והשירותים שהוא מציע ותביא לפיתוח אפליקציה שתתאים לרוח העסק. בתהליך הפיתוח ישנם כמה שלבים, שלב הקונספט, הפיתוח והשיווק. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד שונה במהותו מפיתוח אפליקציות לאייפון, לכן אם אתם מבקשים להגיע לתוצאה איכותית עליכם לוודא שהחברה מולה אתם עובדים מחזיקה אנשי מקצוע המתמחים גם בפיתוח לאנדרואיד.

כמו בנדל"ן בו הלוקיידן הוא המילה האחרונה כך גם בעולם האפליקציות. לא די להסתפק בשלב הפיתוח בלבד, יש לקדם ולשווק אותם כך שיתמקמו בנוחות בלוקיישן איכותי בחנות האפליקציות.

שיווק האפליקציה

כשמדובר באפליקציה לעסקים, כדאי לבצע תהליך רישום בחנויות האפליקציות המתאימות (App Store / Android Market)  ולקבל אישור וחתימה מהיצרנים. חברת הפיתוח עשויה לעמוד לצדכם גם בשלב השיווק של האפליקציה למשתמשים, אך זה כבר תלוי בחברה שבחרתם לפיתוח האפליקציה שלכם.

כמה נקודות חשובות שהופכות את שיווק האפליקציה לשלב כה מכריע בתהליך :

-שיווק אפליקציה מאפשר לכם המפרסמים לפנות באופן אישי לכל גולש.
- ניתן להגיע ע"י השיווק הסלולרי, לקהל היעד בדיוק כאשר הוא זמין ביותר לרכישה של מוצר או שירות אותו אנו משווקים.
-ניתן לקבל דוחות מדוייקים על השימוש ואפקטיביות של הקמפיין הסלולרי כך שהתוצאות נמצאות בידיים שלכם.

בינתיים אם אתם בעלים של עסק ורוצים לקדם אותו אל תחכו לרעיון מופלא, פיתוח אפליקציות ובעיקר פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא חלק אינטגראלי כיום משיווק העסק שלכם. אל תחכו, לכו על זה ותגלו עד כמה אפליקציה היא כלי שיווק יעיל.

חדשות אחרונות