הצטרפו אלינו

מערכת בית חכם- 5 דברים שיגרמו גם לכם לרצות אחת כזאת

הציפייה כי ההתנהלות הביתית תהיה נוחה עבורינו לא חייבת להיות לוקסוס לעשירים בלבד.
כולנו עובדים קשה, טובעים במבול של מחויבויות, לא מוצאים זמן לעצמינו ובתוך כל הכאוס הזה, קל יהיה לנו אם ההתניידות שלנו בתוך הבית תהיה קלה, פשוטה ויעילה ותצריך מאיתנו מינימום של מאמץ.

 

על רקע המתואר, התגבשה תפיסת "הבית החכם", שהפכה בשנים האחרונות מפילוסופיה למציאות ממשית. לפניכם חמש סיבות שיגרמו לכם לרצות שמערכת הבית החכם תגיע גם אליכם הביתה.

על ה"קסם" של מערכת הבית החכם

  1. מערכת הבית החכם תמקסם את הנוחות שלכם במשכנכם האישי. אם עד עתה מערכת הטלוויזיה פעלה במנותק מהאינטרנט, ממערכת המוזיקה הביתית או מהתאורה, הרי שמהיום לא תצטרכו להפעיל את כל אחד מהמכשירים הללו בנפרד, אלא תוכלו לשלוט בכל אחד מהם במקביל על-ידי שלט מרכזי שיחבר בין כל המערכות השונות.
  2. מערכת בית חכם היא דרך נפלאה לצמצם את עלויות חשבון החשמל והמים החודשיים. 
    כמה פעמים קרה לכם ששכחתם לכבות את המזגן, לסגור את מערכת ההשקייה או לכבות את האורות לפני היציאה מהבית? מערכת הבית החכם תאפשר לכם בלחיצה אחת לכבות את כל מה שהושאר דלוק גם לאחר שכבר התרחקתם מהבית, ובכך תפחית את הוצאות החשמל שלכם.
  3. הסיבה המצויינת לעיל הופכת את מערכת הבית החכם גם לידידותית יותר לסביבה, מאחר שהיא מאפשרת לחסוך באנרגיה שהייתה יכולה להתבזבז ממש "סתם", רק בגלל הפזרנות האישית שלנו, שגרמה לנו לשכוח יותר מידי מכשירים דולקים בבית.
  4. בית חכם הוא ללא ספק בית בטיחותי יותר שיאפשר לדייריו לחוש מוגנים יותר בביתם.  
    הפחדים הנפוצים ביותר בקרב דיירים בדרך כלל סובבים סביב התרחשותן של פריצות בעת היעדרותם, ומאחר שמערכת הבית החכם מאפשרת לדייריה לצפות במתרחש בבית גם מרחוק ולקבל עידכונים במקרי חירום, הרי שהיא מחזירה לידיהם את השליטה ובכך מאפשרת להם להיות שקטים יותר עם היציאה מהבית.

מערכת הבית החכם כסמל סטטוס 

אנחנו אולי לא אוהבים להודות בכך, אבל לרובינו איכפת מה חושבים עלינו ורובינו אוהבים להרשים את הסובבים אותנו באמצעות רכישה של מכונית בסטייל, עיצוב מהודר ויוצא דופן של הבית או לבישת בגדים מלאי שיק. מעבר לנוחות האישית שלנו, התקנת מערכת בית חכם עשויה להעלות את המוניטין שלנו בעיני אחרים ולשפר את התדמית שלנו כבעלי הון ואוהבי איכות. 
בית חכם אם כן הוא סמל סטטוס ואם מעמדכם החברתי חשוב לכם, רכישה של מערכת כזו תהיה עבורכם דרך נהדרת לטפח אותו.

חדשות אחרונות