הצטרפו אלינו

תכנון בית חכם: כיצד מוצאים חברה שתעניק ליווי מקצועי?

החלטתם לשדרג את איכות החיים בבית ולהתקין מערכת בית חכם? אתם מחפשים חברה מקצועית, המספקת פתרונות בתחום הבית החכם, כדי להפקיד בידיה את כל הפרויקט הזה?

במיוחד בשבילכם אספנו כמה שיקולים ופרמטרים שכדאי לקחת בחשבון כדי לוודא, שאתם בוחרים חברה מובילה, שתספק לכם פתרונות חכמים לשדרוג איכות החיים ושתלך אתכם יד ביד לאורך כל הדרך.

  1. למען השקט הנפשי והביטחון שלכם וכדי שתדעו שאתם הולכים על הטוב ביותר, רצוי לבחור חברה שהפתרונות שלה אומצו על-ידי אדריכלים בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. את הפרטים הללו תוכלו לקבל דרך שיטוט באתר החברה, כאשר תעברו על רשימת הלקוחות שלה או על המלצות וחוות דעת של לקוחות. כמובן שניתן גם להפנות את השאלה באופן ישיר לנציגי החברה.

  2. חשוב מאוד לעבוד עם חברה שמציעה ליווי לאורך כל הדרך למן שלב האפיון של המערכת המתאימה לכם ועד להטמעתה בבית הקיים. במילים אחרות, עליכם לדעת כי החברה תספק את המוצרים והפתרונות, תבצע את התכנון, תהיה אחראית להטמעת המערכת ותיתן לכם שירות לאורך כל הדרך כאשר יהיו לכם שאלות או כאשר יתרחשו תקלות במערכת. בהקשר זה, כדאי לבדוק מראש שהשירות המוצע על-ידי החברה ניתן במשך 24 שעות ביממה או רוב שעות היום ועל-ידי מומחים מוסמכים ומקצועיים בתחומם.

  3. בדקו האם החברה אימצה את התקנים הקיימים לתכנון מערכות חכמות והתקנתן, ואם היא משלבת את העמידה בתקנים הללו בפעילות שלה. רצוי לבדוק שהחברה עומדת בתקנים בינלאומיים ומקומיים כאחד, כי כך תדעו שהיא עובדת לפי סטנדרטים גבוהים במיוחד.

  4. עלויות ומחירים בדרך כלל מכתיבים בחירה שלנו במוצר או בספק שירות זה או אחר. בשוק חופשי שבו ישנה תחרות עצומה, ניתן למצוא חברות שמציעות מחירים שונים, ואתם וודאי תעדיפו לבחור בחברה, שתדרוש מכם עלויות המתיישבות עם התקציב. חשוב רק לזכור, שמחירים נמוכים יותר מהממוצע הקיים בשוק עלולים לעלות ביוקר בהמשך, ולבוא על חשבון איכות ההתקנה. כמו כן, חברה רצינית תיתן לכם הצעת מחיר מסודרת ואחראית רק לאחר אפיון הפרויקט ולאחר שתתקבל אינפורמציה מדוייקת על המערכות השונות בבית שלכם, כמו מספר מעגלי העמעום, מספר מעגלי התאורה ואלמנטים חשמליים נוספים.

  5. התעניינו בסוג הטכנולוגיות עימן עובדת החברה, כדי להיות בטוחים שהן מתקדמות, חכמות ואמינות וכי יהיה לכם קל לתפעל אותן. כל הרעיון בבית חכם הוא שיהיה לכם נוח יותר בבית, ואם הטכנולוגיות שיוטמעו בו לא יהיו ידידותיות למשתמש, המערכת לא תשרת את הצרכים.

 

הסקירה באדיבות camera4u.co.il

 

חדשות אחרונות