הצטרפו אלינו

התקנת מערכת בית חכם - יתרונות וחסרונות

אז הגעתם לרגע האמת. להתקין בית חכם או לא. מצד אחד יקר, מצד שני מפנק. מצד אחד, אלגנטיות, מצד שני- האם הילדים יצליחו להדליק אורות. לא מדובר בהחלטה של חיים ומוות, אך עדיין ניסינו לרכז עבורכם רשימת יתרונות בהתקנת מערכת בית חכם. וגם כמה חסרונות.  

המשך קריאה: התקנת מערכת בית חכם - יתרונות וחסרונות

   

תרחישים ובית חכם

אם התחלתם להתעניין בהתקנת מערכת בית חכם בוודאי נתקלתם לא פעם בביטוי "תרחיש".  מהו בעצם "תרחיש"? תרחיש הינו מצב בו רצף של פעולות בבית המתבצעות לאחר פקודה שלנו. הפקודה יכולה להגיע במספר ערוצים: לחיצה על כפתור, שליחת SMS, תנועה המזוהה ע"י חיישן או תזמון מראש ע"י שעון.

המשך קריאה: תרחישים ובית חכם

   

רכיבים ואביזרים בבית חכם

התקנת מערכת בית חכם עתידה להכניס אלינו הביתה רכיבים ואביזרים חדשים אשר אמורים להקל עלינו ולשפר את חווית הבית שלנו. כל סוג מערכת בית חכם כוללים אביזרים שונים מעט, ובנוסף, הרכיבים אותם נתקין בבית תלויים בתקציב שלנו. מסכי מגע יקרים יותר ממפסקים רגילים ולכן נבחר בקפדנות את המיקומים של האביזרים השונים.

המשך קריאה: רכיבים ואביזרים בבית חכם

   

בית חכם לגיל השלישי

על פי מפקד האוכלוסין בארצות הברית כ 13% מהאוכלוסייה כיום היא מעל גיל 65 ועד שנת 2030 יהיו בארה"ב מעל 9 מיליון אזרחים מעל גיל 85. הזדקנות האוכלוסייה יחד עם שיפור בתחומי הרפואה השונים הביאו ממשלות לחפש פתרונות חדשים בתחום הבית החכם.  

המשך קריאה: בית חכם לגיל השלישי

   

בית חכם ופרזול

בעידן המודרני בו היכולות הטכנולוגיות התגלו כבלתי מוגבלות ומוצרי החשמל המשוכללים, שהיו עד כה נחלתם של המאיון העליון בלבד, זוכות מערכות של בית חכם לביקוש רב בקרב כל שכבות האוכלוסייה. הרי מי לא רוצה בית חכם, כזה שמפנק את בעליו, מספק להם את מירב הנוחות, שומר על הסביבה ועוד מאפשר להם להרגיש כמו אנשי המאיון העליון. היום המשימה הזו בהחלט ניתנת לביצוע והשגה תמורת סכום יחסית לא גבוה. שלא כבעבר, כאשר מערכות בית חכם היו מערכות עצומות ממדים, דרשו ארונות חשמל תעשייתיים ואנשי שירות מקצועיים, היום אלה הן מערכות קומפקטיות, יעילות ונחות לשימוש אפילו על ידי ילדים.

המשך קריאה: בית חכם ופרזול

   

מיזוג בבית חכם

בחום של מדינת ישראל לא נותרת ברירה לאף בית אלה לרכוש מזגן לכל החדר . שיטות הקירור של מזגנים נשארה דומה בבסיסה לאורך השנים, יחד עם זאת, בשנים האחרונות  כשם שהתקדמו שאר קבוצותיהן של מוצרי חשמל השונים, כך התפתח לו ענף המזגנים, והוא מאפשר כיום מספר פונקציות ושיטות קירור לבית חכם יותר, שיטות שחוסכות באופן משמעותי בצריכת החשמל אל מול מזגנים בני הדורות הקודמים ומאפשרות שליטה בהפעלת מוצרי החשמל לעיתים שליטה בו זמנית על כל מוצרי החשמל.

המשך קריאה: מיזוג בבית חכם

   

בקרת כניסה ושעון נוכחות

 

אם אתם מכירים את אותה קרוסלה חורקת הנמצאת בפתחה של תחנת רכבת או לונה פארק אתם בוודאי חושבים כי אין טעם באותו שער חורק ומסורבל. מאמר זה יוכיח אתכם כי מדובר בטעות.

המשך קריאה: בקרת כניסה ושעון נוכחות

   

הבית החכם - איך לשתף את הילדים?

ילדים הם חלק מיוחד מאוד בכל משפחה ואנו יכולים לראות כיצד משפחות רבות בישראל מנסות ליצור את האווירה ואת הסביבה הטובה ביותר בכדי לראות כיצד הילד מתפתח בצורה רצינית וחיובית. כך אפשר לראות כיצד בית בישראל הופך לבית חכם שבו הילדים לוקחים חלק בתהליכים השונים ותורמים גם הם מנקודת המבט שלהם לדברים שקורים בבית.

המשך קריאה: הבית החכם - איך לשתף את הילדים?

   

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

לאורך שנים התבססו שיטות השיווק והקידום של עסקים על פלטפורמות קבועות, בעיקר של אמצעי התקשורת השונים, הטלוויזיה, הרדיו והעיתונים ובשלב מאוחר יותר גם האינטרנט.

ההתפתחות של אלו ובעיקר של האחרון היו מרשימות מאד וההתקדמות נרשמה בצעדי ענק. בשנים האחרונות הצטרפו אל הפלטפורמות הללו גם הטלפונים הסלולריים. הסמארטפון המצוי בכל כיס פתח בפני אנשי השיווק עולם חדש של קידום לעסקים והאפליקציות הפכו לפופולאריות מאד.

   

טריגו נדלן על אפיק השקעות נדלני

האם להשקיע בנדל"ן?

המומחים של טריגו נדלן מסבירים לנו במאמר הבא מדוע השקעה בנדל"ן הפכה לפופולארית בקרב משקיעים ומהם הדגשים להשקעה מניבה.

נראה כי כולם התחילו להשקיע בנדל"ן. שוק הנדל"ן כיום הוא מגרש שבו משחקים לא רק הנמנים על האלפיו העליון, כי אם גם בני המעמד הביניים שהצליחו לחסוך סכום לא מבוטל של כסף ומחפשים אפיק השקעה כדאי עם מינימום של סיכונים. מדוע השקעה בנדל"ן הפכה לצעקה האחרונה בתחום ההשקעות?

המשך קריאה: טריגו נדלן על אפיק השקעות נדלני

   

בית חכם - איכות חיים ופונקציונאליות במגרש הביתי

מערכות "בית חכם" מחברות מערכות שונות בבית, החל ממערכת מיזוג אוויר, תאורה, טלוויזיה, אינטרנט, קולנוע ביתי, מוזיקה ואזעקה למערכת אחת הניתנת לבקרה באמצעות שלט ראשי או אמצעים נוספים כדוגמת פלאפון או מחשב. מערכות אלו, העומדות תחת פיקוח מחשבים, בקרים ומעבדים, הופכות פעולות שגריות יומיומיות ליעילות ונוחות ומאפשרות ליהנות משיפור משמעותי באיכות חיים ופונקציונאליות במסגרת המגרש הביתי. המערכות כוללות דרגות ורמות שונות בהתאם לצרכים הייחודיים של דיירי הבית. החל מאפשרות של כיבוי אורות ביציאה מהבית ושליטה על אביזרים בודדים, ממשיך בביצוע הוראות ברצף כך שבלחיצת כפתור ניתן לבצע שתי פעולות, שליטה במערכות חשמליות באמצעות אינטרנט, מסך, זיהוי קול ודרכים אחרות ועד שליטה במגבר, ב- DVD, מקרן ויתר המערכות המתקדמות.

המשך קריאה: בית חכם - איכות חיים ופונקציונאליות במגרש הביתי

   

בית חכם- נוחות, יעילות ובטיחות ברמה גבוהה

פלאי הטכנולוגיה נכנסו לחיינו בקצב בלתי נשלט והם ממלאים את היום יום שלנו בהמצאות וחידושים.
על אף שקמו להם לא מעט מתנגדים, קשה להתווכח על כך שהם הופכים את חיינו לנוחים יותר. אחד הגילויים הטכנולוגיים החדשים המהווה ראייה לאופן בו נועדה הטכנולוגיה לייעל את חיינו הוא הבית החכם.

המשך קריאה: בית חכם- נוחות, יעילות ובטיחות ברמה גבוהה

   

בית חכם וידידותיות לסביבה- מה הקשר?

לאחרונה נכנסה טכנולוגיית ה"בית החכם" אל המגרש הביתי, במטרה להפוך את ההתנהלות בו לנוחה יותר ואת השליטה במכשור הרב המפוזר בו ליעילה יותר. מהו בית חכם? מהם היתרונות שלו ומה הקשר בין זה לבין ידידותיות לסביבה? על כך במאמר זה.

המשך קריאה: בית חכם וידידותיות לסביבה- מה הקשר?

   

האם יותר יקר לעשות ביטוח דירה לבית חכם?

כאשר עוברים לבית חדש, יש הרבה על מה לחשוב- באיזה צבע יהיו הקירות? ספה תלת מושבית או דו מושבית וכורסא? דלת ברזל או עץ?? אבל קצת לפני שמחליטים על הקישוטים לבית, חשוב מאוד לזכור שהבית שלנו צריך להיות קודם כל פרקטי ונוח. הפתרון העכשווי והחדשני לנוחות בבית מודרני, אשר מלא במערכות חשמליות הוא "הבית החכם". אז מה כוללת מערכת הבית החכם? והאם ביטוח דירה יקר יותר כאשר הבית כולל מערכת כזאת?

המשך קריאה: האם יותר יקר לעשות ביטוח דירה לבית חכם?

   

מערכת בית חכם- 5 דברים שיגרמו גם לכם לרצות אחת כזאת

הציפייה כי ההתנהלות הביתית תהיה נוחה עבורינו לא חייבת להיות לוקסוס לעשירים בלבד.
כולנו עובדים קשה, טובעים במבול של מחויבויות, לא מוצאים זמן לעצמינו ובתוך כל הכאוס הזה, קל יהיה לנו אם ההתניידות שלנו בתוך הבית תהיה קלה, פשוטה ויעילה ותצריך מאיתנו מינימום של מאמץ.

המשך קריאה: מערכת בית חכם- 5 דברים שיגרמו גם לכם לרצות אחת כזאת

   

בית חכם- עד כמה הוא תורם לעיצוב הבית?

מערכת הבית החכם נועדה להקל על חיינו. באמצעות פקודה אחת בלבד, הבית שלנו לומד להתנהג בהתאם לציפייה שלנו ממנו, זאת בזכות טכנולוגיה מתקדמת המצויידת במערכות ניהול ייחודיות.
מעבר לפונקציונאליות של הבית החכם ומלבד היותו נוח כל כך עבור משתמשיו, בית חכם יכול לתרום גם לעיצוב הבית.

המשך קריאה: בית חכם- עד כמה הוא תורם לעיצוב הבית?

   

טיפים לתכנון בית חכם לקראת שיפוץ

החלטתם לשדרג את המראה של הבית הישן ואתם נמצאים לקראת תחילתו של פרויקט שיפוצים?
זהו זמן מצויין לשקול להתקין במסגרת השיפוצים תשתית של מערכת הבית החכם, שלאחרונה הפכה פופולארית מאוד בבתי אב רבים בישראל ושנועדה לייעל את ההתנהלות הביתית. במיוחד עבור אלה שמתעניינים בהתקנת מערכת של בית חכם לפני שיפוץ אספנו כמה טיפים שיסייעו בתכנון.

המשך קריאה: טיפים לתכנון בית חכם לקראת שיפוץ

   

אזעקה בבית חכם- האם הוא בטוח יותר?

לאחרונה, נכנסה מערכת הבית החכם לשימוש בקרב יותר ויותר דיירים. ממערכת ביתית שהייתה נחלתו של ביל גייטס ושל מיליונרים נוספים, הופך כיום הבית החכם לנחלתו של "ההמון". כמה מילים על האזעקה המותקנת כחלק ממערכת הבית החכם ועל האופן שבו היא משדרגת את רמת הבטיחות בבית במאמר זה.

המשך קריאה: אזעקה בבית חכם- האם הוא בטוח יותר?

   

מהם השדרוגים המוצעים לי בבואי לבנות בית חכם

ממש לאחרונה, הפכה מערכת הבית החכם, שהייתה עד לא מזמן נחלתו של האלפיון העליון, לנגישה גם למעמדות נמוכים יותר, והיא הופכת לפופולארית בשל האופן שבו היא משדרגת את ההתנהלות הביתית.

המשך קריאה: מהם השדרוגים המוצעים לי בבואי לבנות בית חכם

   

מטבח חכם לבית החכם

מהו מטבח חכם

רשתות עיצוב מטבחים מובילות גאות להציג מטבחים משוכללים מבחינה טכנולוגית. המילה האחרונה בתחום שייכת למטבחים חכמים שמסוגלים ללמוד את ההרגלים של בני הבית וללוות אותם בכל שעות היממה.

המשך קריאה: מטבח חכם לבית החכם

   

עמוד 1 מ- 2

חדשות אחרונות